SCIO

scio_web.span_sr-only.basket

Zřizovatelé

Zřizovatelům a školám v ČR pomáháme s implementací krajských a místních akčních plánů (IKAP a MAP), s projekty financovanými OP JAK, organizací a realizací seminářů a výukových programů pro pedagogy. 

S čím vám můžeme pomoct:

Společnost Scio nabízí širokou škálu testů, seminářů, projektů a služeb. Pro zřizovatele a kraje pracujeme na realizacích a implementacích MAP nebo I-KAP. Níže uvádíme hlavní témata, přičemž cokoliv z této nabídky je možné upravit na míru dle vašich konkrétních potřeb. Můžeme se pobavit o celkové koncepci a rozvoji školství.

Další možnosti spolupráce:

Každý problém nelze řešit jen dotazníkem nebo testem. Společně s odbornými kolegy jsme připraveni nabídnout řešení i komplikovanějších problémů. Často se setkáváme například s:

  • nefunkčními vztahy v pracovním kolektivu pedagogů, problémy s komunikací uvnitř i vně školy,
  • rizikovými jevy, šikanou, drogami, záškoláctvím,
  • nespokojeností rodičů s chodem školy,
  • nezvládnutím situace vedením školy (finančně, manažersky, osobně…),
  • nedostatkem uchazečů o školy/obor apod.

Také nabízíme učitelům i celým pedagogickým sborům školení a akreditované workshopy čtenářské a matematické gramotnosti nebo formativního hodnocení. Obraťte se na nás s konkrétními požadavky.

Potřebujete poradit s výběrem?

Napište nám své telefonní číslo, ozveme se vám a společně vybereme řešení šité na míru vaší škole.

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.