SCIO

scio_web.span_sr-only.basket

Měňte s námi české vzdělávání

Neustále mezi sebe hledáme nové kolegy. Není v aktuální nabídce ta správná pozice? Stačí poslat životopis na smyslvpraci@scio.cz, a bude-li tomu osud nakloněn, určitě se jednou poznáme. Pro začátek alespoň pár důvodů, proč se k nám (ne)přidat.

Koho právě teď hledáme?

Ahoj, a hned na úvod promiň, že ti budu tykat. Ale aspoň lépe pochopíš naši firemní kulturu a bude ti hned jasné, jestli bys mezi nás zapadl(a), a nebo jestli je lepší, tuhle stránku raději rovnou opustit. Ve Scio si tykáme všichni. Dokonce i děti s průvodci v našich ScioŠkolách. Není to nějaká korporátní manýra, spíš důsledek naši rodinné atmosféry.

I když u nás věk při výběru nehraje žádnou roli, najdeš nás v „hipsterské“ pražské čtvrti Karlín. Koukáme na všechna ta skleněno-železo-betonová byznys centra, ale jen z našich oken. Sami totiž sedíme v jednom z prvních domů, které v této lokalitě vyrostly už v 19. století, ještě v době, kdy nám přímo pod okny protékala Vltava. Ale zatímco v minulosti ze zdejších skladů putovaly do všech koutů naší země káva a čaj, dnes odsud každoročně k desetitisícům žáků, studentů, jejich rodičům a pochopitelně i učitelům míří naše vzdělávací produkty. Místo je to tak magické, že se objevilo i v reportáži Z Metropole. A co se nevešlo tam, to si můžeš virtuálně prohlédnout sám(a).

Ani virtuální realita ale nezachytí každodenní život, kdy se nám občas pod nohama motají psi, občas děti. Z kuchyně se pravidelně line vůně vánočky nebo jiné dobroty, do které se někteří šikovnější z nás pouštějí. Ti ostatní na ně spoléhají, stejně jako na deputátní přísun kofeinu, zmrzlin a svačinek. A kromě toho nás obědy zásobuje i naši fakt dobří profesionální kuchaři Sciokuchyně starající se o stravování (nejen) našich školáků.

I když se nám v Pobřežní, jak familiérně říkáme našemu zázemí, z těchto a mnoha dalších důvodů líbí, zároveň nikoho nenutíme sem chodit. Pracuješ rád(a) z domova? Není problém. Potřebuješ se postarat o děti? Rozumíme ti. Jsi objednán(a) k doktorovi? Dovolenou si kvůli tomu brát nemusíš.

Náš systém odměňování je jednoduchý, férový a motivační, kdy jsme odměňováni na základě reálných výsledků a kvality naší práce. Každého motivujeme k jeho dalšímu osobnímu rozvoji a neustálému vzdělávání se. Věříme ve své schopnosti a ve smysl toho, co děláme. A taky věříme, že nás to všechno musí bavit. 


Jak nás vidí současní i bývalí zaměstnanci 

- Atmoskop.cz

- interní průzkum Arnold