SCIO

scio_web.span_sr-only.basket

Scio

Inovacím ve vzdělávání se věnujeme už 28 let a pořád nás to baví.

Za naším vznikem stojí Ondřej Šteffl, který v roce 1995 přišel s nápadem vytvořit systém standardizovaných zkoušek (tou dobou už běžný v USA), který by naše univerzity využily pro přijímací řízení. Nápad se realizoval a s Národními srovnávacími zkouškami se každoročně potká 30 tisíc studentů hlásících se na vysokou školu.

V průběhu následujících let se firma rozrostla ze 2 na téměř 60 zaměstnanců, vyvinuli jsme ověřovací a srovnávací testy a dotazníková šetření, které pravidelně využívá třetina škol v republice. Realizujeme přípravu na přijímací zkoušky na střední školy, přišli jsme s oblíbeným Emušákem na podporu rozvoje emoční inteligence dětí. Založili jsme vlastní síť ScioŠkol – 16 základních, 3 střední a 2 tzv. expediční školy.

V posledním roce se věnujeme zejména technickým inovacím. Spustili jsme vlastní online testovací aplikaci Sciolink, která využívá prvky umělé inteligence pro zajištění regulérnosti přijímacích zkoušek na vysoké školy.

Scio

Chcete u nás pracovat?

Co je pro nás důležité

Za více než 20 let života naší firmy jsme se metodou pokus omyl naučili, že volná pracovní doba přispívá k efektivitě, otevřenost vede k respektu, důvěřovat lidem se vyplatí a zejména, že smysl v práci je jedna z nejlépe fungujících motivací. Snižuje fluktuaci, zvyšuje spokojenost a ve svém důsledku i ekonomické výsledky. O tom, jak ve Scio fungujeme, píšeme pravidelně na náš blog Smysl v práci. Nenechte si ho ujít.