SCIO

scio_web.span_sr-only.basket

Trénink na přijímací zkoušky pro 8. třídy

Žáci 8. tříd si vyzkouší přijímací zkoušky nanečisto – zvýšíte tak jejich šanci dostat se na vybranou školu.

Rodiče v našich pravidelných dotazníkových šetřeních uvádějí, že jedním z hlavních cílů školy je dobře žáky připravit na přijímací zkoušky. Proto jsme pro vás připravili Trénink na přijímací zkoušky pro žáky 8. tříd.

Vaši žáci zjistí, jaké jsou jejich šance dostat se na vybranou střední školu. Vy získáte přehlednou zprávu o stavu znalostí vašich žáků a představu, na co je třeba se v rámci přípravy na přijímací zkoušky zaměřit.

Trénink doporučujeme objednat pro všechny žáky v 8. třídě. Získáte kompletní přehled jejich výsledků a pomůžete jim lépe se připravit na přijímací zkoušky. Žáci mohou testy vyplnit i doma. 

Pokud z finančních důvodů neplánujete objednat Trénink pro všechny své žáky, zkuste do financování projektu zapojit rodiče. Pro snadné zjištění zájmu můžete využít informační leták v elektronické podobě nebo objednat zdarma v tištěné verzi.

 

TnPZ

Testy jsou připraveny podle přijímacích testů Cermat a vycházejí z RVP. Žáci se seznámí s tématy a typy jednotlivých úloh v testu. Součástí Tréninku je i test studijních předpokladů. Díky němu zjistíte, zda vaši žáci naplno využívají svůj studijní potenciál. Trénink doporučujeme objednat pro všechny žáky 8. tříd. 

Všechny výstupy najdete ke stažení v aplikaci ScioDat. Tisk papírových výstupů si můžete objednat za 800 Kč v objednávkovém formuláři.

Ukázky testů:

Matematika                Český jazyk                 OSP

24 úloh / 70 minut             28 úloh / 60 minut         60 úloh / 60 minut

Potřebujete poradit s výběrem?

Napište nám své telefonní číslo, ozveme se vám a společně vybereme řešení šité na míru vaší škole.

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.