SCIO

scio_web.span_sr-only.basket

Přijímací zkoušky online pro VŠ

Online přijímačkami Scio už prošli desítky tisíc uchazečů.

Národní srovnávací zkoušky se konaly poprvé v online podobě v akademickém roce 2019/2020 kvůli restrikcím spojeným s pandemií covidu-19. Poté jsme ve Scio vyvinuli vlastní online testovací platformu ScioLink a začali jsme pořádat online zkoušky běžně jako variantu k prezenčním zkouškám. Přes ScioLink jsme od jeho spuštění v roce 2021 realizovali více než 60 000 online zkoušek. Organizujeme také online přijímací zkoušky “na míru” pro fakulty, které přijímají zahraniční uchazeče z desítek zemí od Islandu po Japonsko.

 

Formy online testování

Testování bez proctoringu 

Využijeme vlastní aplikaci ScioDAT. V aplikaci je možné administrovat jakýkoliv test s libovolným počtem otázek nebo oddílů, včetně měření času. Jde o rychlé a operativní řešení, které nenese velké náklady nebo nároky na účastníky. Je vhodné jako doplňkové řešení přijímaček nebo řešení pro obory s nízkým převisem uchazečů, případně pro procvičovací nebo průběžné testy pro studenty.

Testování s proctoringem

Nejkomplexnější možné řešení pro tzv. high-stakes zkoušky, které dokáže plně nahradit prezenční testování. Celý průběh zkoušky i vyplňování testu je nahráváno webovou kamerou a mikrofonem účastníka, rovněž je zaznamenáváno dění na ploše počítače (proctoring neboli vzdálený dohled). Před zkouškou je ověřena identita uchazečů, všechna porušení pravidel v průběhu zkoušky jsou individuálně vyhodnocována živými hodnotiteli.

Potřebujete poradit s výběrem?

Napište nám své telefonní číslo, ozveme se vám a společně vybereme řešení šité na míru vaší škole.

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.