SCIO

scio_web.span_sr-only.basket

Parťáci ve Scio: Eda

Ahoj, jmenuji se Eda a jsem jeden ze šťastných „Scio pejsků“. Ve Scio pracuji už rok a půl a neskutečně mě to tu baví. Místo válení se sám doma trávím čas mezi samými super lidmi a psy.

Mým posláním ve Scio je nechat se drbat za ušima a na bříšku, rušit porady hlasitým chrupkáním a být za všech okolností roztomilý. Když vidím, že se někdo neusmívá a má hodně práce, udělám nějaké ty kejkle a všem je zase líp. Jsem vlastně takový psí terapeut. A dokonce i panička se víc usmívá od té doby, co pracuju ve Scio.

Než jsem nastoupil do Scio, tak jsem neměl moc co na práci. Válel jsem se doma a občas se i trošku nudil. Moji páníčci si museli hodně plánovat, abych nebyl doma sám, třeba když si chtěli večer vyrazit do kina nebo když se museli zdržet v práci. Dneska už se nemusí strachovat, že by mě doma museli nechat delší dobu. Panička mě vezme ráno s sebou a já jí i ostatním můžu přes den pomáhat.

Vždy když jdu do práce, tak se strašně těším. Už od Florence nasadím to nejrychlejší tempo, až se mi práší za packama. Vyběhnu kolem nejlepší recepční Martinky do prvního patra a čekám před dveřmi, až se po schodech doplazí panička a otevře mi.

Hned za dveřmi udělám první kolečko po všech Umpalumpech (tak se říká mým kolegům). Nechám se podrbat za uchem od Jardy a jdu se podívat, co je kde nového. Vzápětí běžím vedle k adminům, ty mám moc rád. Vždycky pro mě mají něco dobrého, jen po mně chtějí na oplátku kotrmelce a otočky, ale co bych pro ty mňaminy neudělal.

Taky se těším na ostatní pejsky. Hlavně na buldočí slečnu Bublinu ♥️. Občas je tu taky Amy, takové čivaví torpédo, prostě puberťák. Občas fakt nechápu, co po mně chce a proč mi bere hračky.

Ve Scio je to prostě fajn, lepší práci a parťáky jsem si snad ani nemohl přát.
Váš Eduard

Scio

Moderní vzdělávání i na váš e-mail

1× do měsíce vám pošleme souhrn těch nejzajímavějších článků o moderním vzdělávání. Buďte napřed!

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.