SCIO

scio_web.span_sr-only.basket

Lidé ve Scio: Recepční Martinka

Vrátná, recepční, to zní nic moc, řeknete si: “Proč to dělá”? Odpověď je jasná! Dělám to moc ráda, protože mě to baví, těší mě zde být. Jako je ve škole důležitý školník, osoba na recepci je důležitá pro celý podnik. Jako správný školník zná ve škole vše, i taková recepční musí mít velký přehled. Jestli si myslíte, že se jedná o otevírání dveří? Omyl, velký omyl. Jestli si myslíte, že je to práce stereotypní – nenechte se mýlit.

Je to velká jízda od pondělí do pátku. Každé ráno potkávám lidi, co u nás pracují, a tak ráda se na ně směju. Protože u nás vládne pohoda a dobrá nálada, i proto se k nám těší nejedna návštěva a všichni poštovní kurýři. Prostě mě to baví! A to je konec mé řeči.

A vlastně ještě něco dodám, recepční, vrátnou bych nedělala nikde jinde. Ten pocit, když vám kolegové řeknou, že když tu patroni nejsou 14 dní, nic se neděje, ale když tu nejsem já jeden den, tak mají pocit nejistoty a zmatku, ten je k nezaplacení. Bože jsem šťastná vrátná.

Scio

Moderní vzdělávání i na váš e-mail

1× do měsíce vám pošleme souhrn těch nejzajímavějších článků o moderním vzdělávání. Buďte napřed!

Přihlášením souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.