SCIO

scio_web.span_sr-only.basket

Komunikace s uchazeči

Nabízíme vám unikátní možnost komunikovat se studenty čtvrtých ročníků středních škol. Propojíme vás s uchazeči, kteří se zajímají o obory studia otevírané právě na vaší fakultě.

Pojďme propojit síly v komunikaci vůči uchazečům o vysokoškolské studium! Kromě organizace Národních srovnávacích zkoušek a testování studentů vám nabízíme také možnost rozšířit povědomí o dění na vaší fakultě a dalších důležitých aktivitách, které by uchazeče mohly zajímat, prostřednictvím našich komunikačních kanálů.  

 

Semináře a živá vysílání pro studenty středních škol a výchovné poradce 

Pro střední školy v Česku i na Slovensku pořádáme bezplatné informační online semináře o NSZ a přestupu na vysokou školu. Semináře probíhají několikrát ročně, jejich termíny přizpůsobujeme na míru přihlášeným. Pro výchovné poradce také organizujeme v průběhu roku živá vysílání, kde mají možnost s přednášejícími interagovat a získat tak pro své studenty ještě více aktuálních informací o přijímacích zkouškách a NSZ. 

 

Newslettery pro střední školy

Souhrn toho nejdůležitějšího o NSZ a dění na fakultách zasíláme středoškolským výchovným poradcům také formou elektronického newsletteru.

 

Magazín Perpetuum

Online magazín Perpetuum je pro všechny, koho zajímá vzdělávání 21. století. Mezi jeho čtenáře patří studenti, rodiče, učitelé i široká veřejnost. Ukazuje příklady dobré praxe z Česka i zahraničí. Popisuje projekty, které stojí za pozornost. Nabízí tipy na vzdělávání i články vystavěné na datech, autorské komentáře i rozhovory protkané tematikou vzdělávání. Magazín má vlastní sekci Univerzita, kde se může objevit třeba právě téma vaší fakulty.

Magazín Jak na VŠ

Vydáváme tištěný časopis pro maturanty Jak na VŠ. Distribuujeme ho zdarma na více než 600 středních škol v České republice, studenti se s ním setkají také na veletrzích, dnech otevřených dveří a dalších akcích.

Sociální sítě

Jsme aktivní hlavně na sociálních sítích Facebook, Instagram a YouTube. Uchazečům prostřednictvím sítí a cílených kampaní předáváme ty nejdůležitější informace o zkouškách, ale také další zajímavosti a tipy týkající se vysokoškolského studia.

Zpětná vazba 

U každého termínu zkoušek dostávají účastníci k vyplnění obsáhlý dotazník. Odpovědi následně anonymizovaně zpracováváme třeba ve vztahu k preferovanému oboru nebo výsledku zkoušek. Do dotazníku můžeme zařadit i otázky, které se týkají vaší fakulty. Během každého ročníku NSZ pořádáme také focus groups s uchazeči NSZ. I tam můžeme zařadit vaše otázky. 

 

Potřebujete poradit s výběrem?

Napište nám své telefonní číslo, ozveme se vám a společně vybereme řešení šité na míru vaší škole.

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.