SCIO

scio_web.span_sr-only.basket

vimto.online

Učení online, které baví žáky i učitele. Vímto je webová aplikace, která vám usnadní zapojení všech žáků do výuky. Využijete jí při distanční i prezenční výuce.

Jak vám projekt pomůže:

S vímto zapojíte každého žáka ve třídě. Zadáte úkol, vytvoříte test, získáte okamžitou zpětnou vazbu. Pro lepší představu jsme o aplikaci a jejich funkcích natočili video.

Vimto.online oceníte, pokud si pravidelně ověřujete, jak na tom žáci jsou se znalostmi, nebo na rychlé zmapování toho, jak žáci hodnotí svou práci či jak se cítí. Stačí pár minut a máte jasnou představu, jak na tom žáci jsou a komu je třeba pomoci. Průběžná zpráva z aplikace vám pak usnadní hodnocení v průběhu i v závěru školního roku.

vimto online

Co aplikace Vímto umí:

  • Zapojit všechny žáky ve třídě. Založíte třídu, žákům předáte jednoduchý kód a je to.
  • Pokládat otázky. Buď ústně, nebo písemně přímo v aplikaci. Následně sledujete, jak každý z žáků odpovídá, aniž by se navzájem ovlivňovali.
  • Identifikovat žáky, kteří mají problém. Na první pohled v aplikaci vidíte, komu je třeba pomoci. Můžete tak ihned reagovat a poradit v individuálním chatu.
  • Posílat úlohy i testy. Z připravené databáze si vyberete, co se vám hodí do výuky, a jedním kliknutím to pošlete všem žákům na jejich zařízení.
  • Automaticky i manuálně vyhodnocovat. Je to na vás, jaký způsob vyhodnocení odpovědí zvolíte.
  • Ptát se na aktuální naladění i hodnocení vlastní práce. Jednoduše s ohledem na to, aby reflexe žáky bavila.

💡 Vímto zdarma

Vytvoříte místnost a žákům pošlete její kód. Po přihlášení můžete žákům položit vlastní otázky a hned vidět jejich odpovědi v reálném čase. Na výběr máte také úkoly či procvičovací testy z připravené databáze.

Objednat

💁‍♀️ Vímto plná verze

Vytvoříte místnost a žákům pošlete její kód. Po přihlášení můžete žákům položit vlastní otázky a hned vidět jejich odpovědi v reálném čase. Na výběr máte také úkoly či procvičovací testy z připravené databáze.

1 000 Kč Objednat

Potřebujete poradit s výběrem?

Napište nám své telefonní číslo, ozveme se vám a společně vybereme řešení šité na míru vaší škole.

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.