SCIO

scio_web.span_sr-only.basket

Test anglického jazyka Scate

Zjistíte úroveň vašich žáků v anglickém jazyce. Test vychází z kategorií společného evropského referenčního rámce pro jazyky a zkoumají znalosti každého testovaného individuálně.

Test anglického jazyka Scate

Jak to funguje?

On-line test z anglického jazyka vhodný pro žáky od 5. třídy ZŠ až po 4. ročník SŠ. Test vychází z kategorií Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a zkoumá znalosti každého testovaného individuálně.
Test měří základní jazykové dovednosti – čtení a poslech. Úlohy ověřují čtení a porozumění textu, porozumění mluvenému slovu, znalost gramatiky a slovní zásoby, schopnost orientace v základních konverzačních situacích. Výsledkem je pak určení úrovně žáka na škále A0 až C1+.

Testování probíhá on-line v aplikaci ScioDat. Škola získá okamžitý přehled o úrovni cizího jazyka svých žáků.

Žák hned po testování získá podrobnou zprávu s přehledem a popisem jednotlivých úrovní.

Test obsahuje maximálně 45 úloh. Přizpůsobuje výběr úloh předchozím odpovědím žáka a ukončí se ve chvíli, kdy je úroveň přesně určena. Většina žáků ukončí test dříve než za 45 minut, ale některým může test trvat i déle – záleží na tom, jak dlouho odpovídají na jednotlivé úlohy. Každý žák potřebuje vlastní sluchátka

Potřebujete poradit s výběrem?

Napište nám své telefonní číslo, ozveme se vám a společně vybereme řešení šité na míru vaší škole.

Tyto stránky jsou chráněny pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.