Čekají vás přijímačky?

Nabízíme vám nejkomplexnější systém přípravy, který můžete na českém trhu najít. Organizátor přijímacích zkoušek se mění, garantem kvalitní přípravy je stále Scio.

  • Nabízíme nejkomplexnější přípravu na přijímačky na trhu. Mimo přípravných kurzů nabízíme také tištěnou přípravu nebo kurzy v online prostředí, děti si tak mohou vybrat typ přípravy, který jim nejvíce vyhovuje.
  • Úlohy nevytváříme na místě, a proto můžeme zaručit, že skutečně odpovídají úlohám použitým v testu u státních přijímacích zkoušek.

Jakou formu přípravy na přijímačky můžete využít?

V případě, že vaše děti čekají přijímací zkoušky, prohlédněte si produkty tištěné nebo online přípravy v naší nabídce. Děti se tak snadno mohou seznámit s podobou testu a s látkou z češtiny nebo matematiky.

Pro školní rok 2017/2018 již proběhly všechny termíny Přijímaček nanečisto a Prezenčních kurzů, nové termíny vypíšeme v polovině srpna 2018.

 

 


Ve školním roce 2017/2018 se všechny děti, ucházející se o studium na střední škole zakončené maturitní zkouškou, setkaly s tzv. Státními přijímacími zkouškami. Samotné přijímací řízení organizuje státní agentura CERMAT ve spolupráci se školami.

Informace o státních přijímacích zkouškách.


Čekají vás přijímačky příští rok?

Vyzkoušejte si doma online test zdarma pro rychlou orientaci

Rychlé ověření, jak na tom je vaše dítě s přípravou. Online test ZDARMA najdete v našem testovacím prostředí, ve kterém najdete i online kurzy z češtiny a matematiky. 

  • online test zdarma z češtiny i matematiky
  • 5., 7. a 9. třída
  • výsledky okamžitě na email
  • tipy na další přípravu
 

Plánujete program na léto? Zařaďte do něj příměstský tábor ScioCAMP!

 

Ať už vaše dítě čeká přechod na novou školu nebo další školní rok plný nových vědomostí, vybavte je dovednostmi, které jim pomohou na cestě k úspěchu.  

Jak na učení, Jak využít své silné stránky, Jak na komunikaci, Jak na jazyky

Více informací o jednotlivých programech a přihlášky zde.


Jaké úlohy z matematiky byly pro děti nejtěžší?


 

   

Znáte nás z: