Čekají vás přijímačky?

Nabízíme vám nejkomplexnější systém přípravy, který můžete na českém trhu najít. Organizátor přijímacích zkoušek se mění, garantem kvalitní přípravy je stále Scio.

S přípravou od Scio neriskujete.

  • Nabízíme nejkomplexnější přípravu na přijímačky na trhu. Mimo přípravných kurzů nabízíme také tištěnou přípravu nebo kurzy v online prostředí, děti si tak mohou vybrat typ přípravy, který jim nejvíce vyhovuje.
  • Úlohy nevytváříme na místě, a proto můžeme zaručit, že skutečně odpovídají úlohám použitým v testu u státních přijímacích zkoušek.

Jakou formu přípravy na přijímačky můžete využít?

V případě, že vaše děti čekají přijímací zkoušky, prohlédněte si produkty tištěné nebo online přípravy v naší nabídce. Děti se tak snadno mohou seznámit s podobou testu a s látkou z češtiny nebo matematiky.

Pro školní rok 2017/2018 již proběhly všechny termíny Přijímaček nanečisto a Prezenčních kurzů, nové termíny vypíšeme v polovině srpna 2018.

 

 


Ve školním roce 2017/2018 se všechny děti, ucházející se o studium na střední škole zakončené maturitní zkouškou, setkaly s tzv. Státními přijímacími zkouškami. Samotné přijímací řízení organizuje státní agentura CERMAT ve spolupráci se školami.

Informace o státních přijímacích zkouškách.


Vyzkoušejte si doma online test zdarma pro rychlou orientaci

Rychlé ověření, jak na tom je vaše dítě s přípravou. Online test ZDARMA najdete v našem testovacím prostředí, ve kterém najdete i online kurzy z češtiny a matematiky. 

  • online test zdarma z češtiny i matematiky
  • 5., 7. a 9. třída
  • výsledky okamžitě na email
  • tipy na další přípravu
 
   

Znáte nás z: