Moderní vzdělávání nejen ve škole!
Pomáháme vzdělávání dětí...

Čekají vás přijímačky?

Ve školním roce 2016/2017 se všechny děti, ucházející se o studium na střední škole zakončené maturitní zkouškou, setkají s tzv. Státními přijímacími zkouškami. Samotné přijímací řízení organizuje státní agentura CERMAT ve spolupráci se školami. I proto se s přijímací zkouškou na SŠ organizovanou společností Scio již nesetkáte.

Za mnoho let, co jsme se věnovali organizaci přijímacích zkoušek a přípravě dětí na jejich zvládnutí, jsme si ve Scio vyvinuli systematickou metodiku přípravy, a ačkoliv Scio již nebude organizátorem samotné zkoušky, své služby pro děti a jejich rodiče v oblasti přípravy nabízíme dál.

Nabízíme vám nejkomplexnější systém přípravy, který můžete na českém trhu najít. Od tištěných modelových testů a cvičebnice, přes zkoušky nanečisto (Srovnávací zkoušky), dlouhodobou on-line přípravu, až po prezenční kurzy, které vedeme v souladu s naší vizí vzdělávání a na základě dlouhodobých poznatků v kognitivních a pedagogických vědách.

Žáci, kteří využívají naše služby, již více než deset let, několikanásobně zvyšují svou šanci na přijetí. 

Organizátor přijímacích zkoušek se mění, garantem kvalitní přípravy je stále Scio.

Zajímají vás informace o státních přijímacích zkouškách? Připravili jsme pro vás přehled termínů a další užitečné informace - zde.


Chcete vědět, jak na tom jste? 


Jakou formu přípravy můžete využít?

 

Prezenční kurzy Tištěná příprava On-line příprava Přijímačky nanečisto Individuální příprava

Výhodné balíčky

Od 5. října jsme pro vás připravili nabídku výhodných balíčků. Veškeré informace najdete na stránce zde.


Prohlédněte si celý náš katalog


Máte další otázky?

Pokud si s výběrem produktů a vhodné přípravy nevíte rady, obraťte se na naši zákaznickou linku na čísle 234 705 555 nebo pište na e-mail scio@scio.cz .

 

A hlavně - sledujte nás na Facebooku! www.facebook.com/jdemenagympl