Čekají vás přijímačky?

Ve školním roce 2017/2018 se všechny děti, ucházející se o studium na střední škole zakončené maturitní zkouškou, setkají s tzv. Státními přijímacími zkouškami. Samotné přijímací řízení organizuje státní agentura CERMAT ve spolupráci se školami.


Nabízíme vám nejkomplexnější systém přípravy, který můžete na českém trhu najít. Organizátor přijímacích zkoušek se mění, garantem kvalitní přípravy je stále Scio.

  • Nabízíme nejkomplexnější přípravu na přijímačky na trhu. Mimo přípravných kurzů nabízíme také tištěnou přípravu nebo kurzy v online prostředí, děti si tak mohou vybrat typ přípravy, který jim nejvíce vyhovuje.
  • Úlohy nevytváříme na místě, a proto můžeme zaručit, že skutečně odpovídají úlohám použitým v testu u státních přijímacích zkoušek.

Jakou formu přípravy můžete využít?

V případě, že vaše děti čekají přijímací zkoušky, prohlédněte si produkty tištěné nebo online přípravy v naší nabídce. Děti se tak snadno mohou seznámit s podobou testu a s látkou z češtiny nebo matematiky.

 


Přijímačky se blíží. Máte pocit, že vám s přípravou ujel vlak?


Vyzkoušejte si online test ZDARMA

Rychlé ověření, jak na tom je vaše dítě s přípravou. Online test ZDARMA najdete v našem testovacím prostředí, ve kterém najdete i online kurzy z češtiny a matematiky. Vstoupit do testu zde.

Vstoupit do testu zdarma zde.


Prohlédněte si kompletní katalog přípravy na přijímačky na školní rok 2017/2018:

 


Máte další otázky?

Pokud si s výběrem produktů a vhodné přípravy nevíte rady, obraťte se na naši zákaznickou linku na čísle 234 705 555 nebo pište na e-mail scio@scio.cz .

 

A hlavně - sledujte nás na Facebooku! www.facebook.com/jdemenagympl