Poukazy na NSZ

Uchazeči o studium na některých fakultách mají možnost účasti na NSZ zdarma nebo za zvýhodněných podmínek.

K využití této možnosti je vám k dispozici poukaz. Ten získáte po zadání svých identifikačních údajů do formuláře na této stránce. Získaný poukaz se vám poté zobrazí v rámci objednávky k NSZ. K těm se přihlásíte standardním způsobem. Poukaz nelze využít zpětně (na již objednané zkoušky).


Právnická fakulta UK v Praze

Každý uchazeč o studium má možnost zúčastnit se jedné zkoušky ze ZSV za zvýhodněnou cenu 14 Kč (varianta Mini – u ostatních variant zkoušek bude cena adekvátně snížena). 

Fakulta informatiky a statistiky VŠE v Praze

Každý uchazeč o studium, který svou přihlášku na fakultu podá v prvním kole přijímacího řízení, má možnost zúčastnit se jedné zkoušky OSP/VŠP v termínu 21. 5. 2022 zdarma. Poukazy budou vystaveny počátkem května.

Právnická fakulta UPOL v Olomouci

Uchazeč, který podá elektronickou přihlášku na program Evropské právo a politiky EU, má možnost absolvovat test EPP v termínu 21. 5. 2022 zdarma (na základě poskytnutého poukazu na zkoušku). Pro uchazeče o obory Právo a Právo ve veřejné správě budou tyto poukazy zdarma vystaveny na dvojici zkoušek OSP+ZSV na termín 21. 5. 2022.

Fakulta tělesné kultury UPOL v Olomouci

Uchazeč, který podá přihlášku na některý z oborů využívajících NSZ, má možnost absolvovat test OSP/VŠP zdarma. 

Fakulta veterinární hygieny a ekologie VFU v Brně

Uchazeč o studium magisterského studijního programu má možnost absolvovat test Přírodních věd (Biologie + Chemie) za zvýhodněnou cenu 390 Kč (pro využití slevy je třeba test Biologie i Chemie absolvovat v tomtéž termínu Národních srovnávacích zkoušek). Uchazeč o studium bakalářského studijního programu má možnost absolvovat test Biologie nebo test OSP/VŠP za zvýhodněnou cenu 390 Kč. Poukazy budou postupně vygenerovány mezi koncem března a koncem dubna 2021.

Fakulta informačních technologií VUT v Brně

Uchazeč má možnost absolvovat test OSP/VŠP nebo MAT v termínu 17. 4. zdarma (na základě poskytnutého poukazu na zkoušku). Poukazy budou vystaveny nejpozději 2. 4. 2021.

Farmaceutická fakulta UK v Bratislave

Každý uchádzač, ktorý si podal jednu prihlášku, má nárok na jednu dvojicu skúšok (VŠP/OSP a PV) bez poplatku (v termínoch, ktoré fakulta uznáva). Poukazy už boli vystavené.

Filozofická fakulta UK v Bratislave

Uchádzači, ktorí sa hlásia na študijné programy, pri ktorých sa vyžadujú dva testy realizované v rámci Národnej porovnávacej skúšky, majú zľavu z poplatku za druhý test prostredníctvom zľavového kódu FiFUK2021, ktorý si uplatní pri prihlasovaní sa na NPS.  

 

V případě dotazů nás prosím kontaktujte.

 


 

Vyzvednutí Poukazu na NSZ

Vyzvednutí poukazu

Zadejte prosím své identifikační údaje, podíváme se, zda pro vás máme poukaz.

ČR
jiného státu

Rodné číslo zadejte bez lomítka.