Poukazy na NSZ

Uchazeči o studium na Právnické fakultě UP v Olomouci, Právnické fakultě UK v Praze, Fakultě tělesné kultury UP v Olomouci, Fakultě informačních technologií VUT v Brně, Farmaceutické fakultě UK v Bratislavě a Filozofické fakultě UK v Bratislavě mají možnost účasti na NSZ zdarma nebo za zvýhodněných podmínek.

K využití této možnosti získá uchazeč poukaz. Ten získáte po zadání svých identifikačních údajů do formuláře na této stránce. Získaný poukaz se vám poté zobrazí v rámci objednávky k NSZ. K těm se přihlásíte standardním způsobem. Poukaz nelze využít zpětně (na již objednané zkoušky).


Právnická fakulta UPOL v Olomouci

(Právo, Právo ve veřejné správě, Evropská studia)

Uchazeč, který podá elektronickou přihlášku na obor Evropská studia, má možnost absolvovat test ZSV ES v termínu 25. 5. zdarma (na základě poskytnutého poukazu na zkoušku). Pro uchazeče o obory Právo a Právo ve veřejné správě budou tyto poukazy zdarma vystaveny na dvojici zkoušek OSP+ZSV také na termín 25. 5. Informace budou aktualizovány v průběhu ledna 2020.

Právnická fakulta UK v Praze

(Právo a právní věda)

Každý uchazeč o studium má možnost zúčastnit se jedné zkoušky ze ZSV za zvýhodněnou cenu 14 Kč (varianta Mini – u ostatních variant zkoušek bude cena adekvátně snížena). Informace budou aktualizovány v průběhu ledna 2020.

Fakulta tělesné kultury UPOL v Olomouci

(Aplikované pohybové aktivity, Aplikovaná tělesná výchova, Ochrana obyvatelstva, Rekreologie, Tělesná výchova – dvouoborové studium, Tělesná výchova a sport, Trenérství a sport)

Uchazeč, který podá přihlášku na některý z výše zmíněných oborů, má možnost absolvovat test OSP/VŠP v termínu 30. 3. zdarma (na základě poskytnutého poukazu na zkoušku). Informace budou aktualizovány v průběhu ledna 2020.

Fakulta informačních technologií VUT v Brně

(Informační technologie)

Uchazeč má možnost absolvovat test OSP/VŠP nebo MAT v termínu 1. 5. zdarma (na základě poskytnutého poukazu na zkoušku). Informace budou aktualizovány v průběhu ledna 2020.

Farmaceutická fakulta UK v Bratislave

(Farmácia, Zdravotnícke a diagnostické pomôcky)

Každý uchádzač, ktorý si podal jednu prihlášku, má nárok na jednu dvojicu skúšok (VŠP/OSP a PV) bez poplatku. Informace budou aktualizovány v průběhu ledna 2020.

Filozofická fakulta UK v Bratislave

Uchádzači, ktorí sa hlásia na študijné programy, pri ktorých sa vyžadujú dva testy realizované v rámci Národnej porovnávacej skúšky, majú zľavu z poplatku za druhý test prostredníctvom zľavového kódu FiFUK2019, ktorý si uplatní pri prihlasovaní sa na NPS.  Informace budou aktualizovány v průběhu ledna 2020.

 

V případě dotazů nás prosím kontaktujte.

 


 

Vyzvednutí Poukazu na NSZ

Vyzvednutí poukazu

Zadejte prosím své identifikační údaje, podíváme se, zda pro vás máme poukaz.

ČR
jiného státu

Rodné číslo zadejte bez lomítka.