Test prostorové představivosti pro Fakultu architektury VUT

 

Zkouška zjišťuje míru způsobilosti uchazeče ke studiu na vysoké škole z hlediska jeho dovedností v oblasti prostorové představivosti. 
Během zkoušky není dovoleno používat papíry na poznámky, kalkulačky ani matematické tabulky. Další pravidla zkoušky naleznete na tomto odkazu. 
Test obsahuje 25 úloh, každá úloha má jen jednu správnou odpověď. Úlohy je možno řešit v libovolném pořadí.

 

Termín zkoušky: 29. ledna 2022

Onboarding byl spuštěn! Onboardingem musíte projít nejpozději 26.1. 

Zkouška začíná v 10:30

• Test obsahuje 25 úloh.
• Na jeho řešení máte 35 minut.
• U každé úlohy je jen jedna správná odpověď.

Onboardingem - testovacím vstupem do naší online aplikace - budete muset projít nejpozději 3 dny před zkouškou (do 26. ledna).

Dne 20. ledna 2022 jsme všem uchazečům zaslali email s informacemi ke zkoušce.

Pokud nemáte možnost zajistit si odpovídající technické vybavení nebo máte z jakýchkoli důvodů problém on-line zkoušku absolvovat, kontaktujte fakultu.

          

Online zkouška Scio 

Test budete vyplňovat online z domova. Test je možné vyplňovat na většině novějších PC/Mac s připojením k internetu. Minimální technické požadavky:

Hardware: počítač nebo notebook (ne tablet ani telefon!). Webkamera a mikrofon. Volné místo na disku: 8GB+. Procesor alespoň dual-core 2.0 GHz, 4GB RAM.

Software: Operační systém: Windows 10 nebo macOS Sierra 10.12 či novější. Prohlížeč: pouze Chrome 70 a výše. Rozlišení obrazovky: 1024 x 768px. Javascript: Povoleno. Cookies: Povoleno. HTML5: Povoleno.

Připojení: Download: 5 Mbps. Upload: 1 Mbps. Otestujte si rychlost


Jak zkouška proběhne: popis krok za krokem

  1. Nejpozději 3 dny před zkouškou je nutné absolvovat vstupní test (onboarding). Proces úvodních kontrol během vstupního testu je zcela identický jako během zkoušky. 
  2. Do testu lze vstoupit až v oficiálním čase začátku zkoušky. Pokud je tedy uvedeno, že do zkoušky je možné vstoupit v 10:30 - 10:45 , tak je do zkoušky možné vstoupit kdykoliv během tohoto časového okna. 
  3. Na začátku každé zkoušky ScioLink zkontroluje vaši webkameru, mikrofon a rychlost připojení k internetu.
  4. Po kontrole minimálních technických požadavků budete vyzváni k instalaci rozšíření Proctoring Desktop. Toto rozšíření monitoruje spuštěné procesy a zařízení ve vašem počítači. Rozšíření je nutné mít spuštěno během celé zkoušky.
  5. V dalších krocích postupně vyfotíte svůj obličej, naskenujete doklad totožnosti a natočíte svou místnost.
  6. Během zkoušky poté celou dobu uvidíte náhled z webkamery.
  7. Po odevzdání testu bude veškeré monitorování ukončeno. Rozšíření Proctoring Desktop se ukončí samo, vy to musíte jen potvrdit.

 

Pravidla on-line zkoušky

Při zkoušce platí přísná a důsledně vymáhaná pravidla. Důrazně doporučujeme si pravidla důkladně prostudovat. Scio si vyhrazuje právo vyhodnotit jakoukoliv zkoušku, během které se objeví porušení podmínek, jako neplatnou. Veškerá pravidla naleznete zde.            

Během zkoušek naleznete aktuální informace k testování na speciální stránce, kterou si můžete nechat otevřenou během testování.     

 

Výsledky zkoušky

Výsledky zkoušky jsou společností Scio předány fakultě. Fakulta vás bude následně o výsledcích informovat.

     

Potřebujete poradit? e-mail

scio@scio.cz

Napište kdykoliv, odpovíme co nejdříve. 
 


telefon

+420 234 705 555

Zákaznické centrum je k dispozici mezi 9. a 16. hodinou. 
V den konání zkoušek vždy v celém průběhu. 
 
produkty