ČVUT FEL

Informace na této stránce se týkají školního roku 2020/21

 

Úvod | Před zkouškou | Den zkoušky 

Přihlásili jste se na Fakultu Elektrotechnickou ČVUT v Praze. Jak jste byli informováni fakultou, vzhledem k aktuální situaci se přijímací zkouška bude konat online s využitím testovacího prostředí, které zajišťuje společnost Scio.

 

Termín online zkoušky:

14. června 2021 11:00

 

Poznámka: Pokud splňujete či splníte dodatečně některou podmínku (viz Podmínky) pro prominutí přijímací zkoušky, považujte výzvy k absolvování on-line přijímacích testů za bezpředmětné.

Aktuálně:


Ujistěte se, že používáte prohlížeč Chrome.

Pokud se přihlásíte do rozhraní Proctortrack Dashboard před termínem začátku testu, tlačítko pro vstup do testu bude neaktivní. Abyste mohli do testu vstoupit, je nutné po 11.00.00 obnovit stránku Dashboardu (např. klávesou F5), potom bude možné na tlačítko kliknout a vstoupit do testu.

Pokud se vám do jedné minuty po ukončení skenu místnosti nezobrazí test, napište e-mail na scio@scio.cz a (v předmětu) uveďte, že vám nefunguje přesměrování do testu. Zašleme vám odkaz, pomocí kterého do testu vstoupíte. Aplikaci Proctortrack nevypínejte!

Online zkouška 

Podrobnosti k termínu a průběhu online zkoušky dostanete spolu s přihlašovacími údaji v e-mailové pozvánce. Test budete vyplňovat online z domova u svého PC.

Příprava na zkoušku

Minimální technické požadavky, ověření identity a přípravný test.

Den zkoušky

Co Vás čeká a důležitá pravidla zkoušky.

 


e-mail: scio@scio.cz  |  telefon (9:00-16:00): +420 234 705 555

produkty