ScioŠkola - škola, která dává smysl


ScioŠkoly jsou soukromé alternativní školy respektující individualitu dětí. Rozvíjíme dovednosti a schopnosti dětí, které budou v životě opravdu potřebovat, místo nazpaměť naučených znalostí, které nikdy nevyužijí. Připravujeme tak děti na život ve stále se měnícím světě.

Všechny naše školy jsou zapsány ve školském rejstříku MŠMT. Měsíční skolné se pohybuje mezi cca 4 až 10 tisíci v závislosti na místě školy

Podívejte se na aktuální přehled, kde nás najdete.

 

Jak to vidí děti ze ScioŠkoly? Podívejte se sami: 

 

Pojďte se k nám podívat


Poradíme vám a domluvíme schůzku
s ředitelem nejbližší ScioŠkoly.

Žádost o přestup


Předběžná přihláška pro zájemce o
přestup do základní ScioŠkoly.

Přihláška k zápisu do 1. třídy


Předběžná přihláška pro zájemce
o nástup do 1. ročníku ZŠ.

 

 

Aktuality 

Od září 2019 otevíráme novou ScioŠkolu ve Zlíně! Přijímáme děti od 1. do 6. třídy. Zde můžete vyplnit přihlášku. ScioŠkola bude umístěna v ZŠ Mostní 2397 (viz foto zde: zlin.scioskola.cz/2309/prostory-skoly). Máme vedení školy a základ budoucího týmu. Pro děti, které nastoupí od 1. září, bude školné 4900 Kč. Pro později přihlášené bude standardní školné 5400 Kč. Pro aktuální info sledujte web www.zlin.scioskola.cz nebo FB stránku ScioŠkola Zlín.

Letos konečně nastala první příležitost zjistit, jak se vypořádají ScioŠkoláci s přijímačkami na střední školy. Ptali se nás na to rodiče, zájemci, průvodci i novináři. Ondřej Šteffl pokaždé odpověděl, že to pro ně bude jen jedna z překážek, se kterou si poradí. Jejich výsledky naplnily naše očekávání. Přečtěte si, jak to dopadlo a podrobnosti o přípravě od absolventů!

Do ScioŠkoly na Praze 13 sháníme průvodce! Pedagogická kvalifikace není nutná, zkušenost s dětmi ano :-).


Znáte nás z: