Samostatná online příprava na doma

Procvičujte kdykoli a kdekoli, potřebujete jen s připojení na internet. Mějte přehled o průběhu přípravy a pokroku svého dítěte.


Interaktivní online prostředí

Přemýšlíte nad online testy v kombinaci s videokurzem nebo nad jinou formou domácí přípravy? V interaktivním online prostředí od SCIO najdete vše pohromadě. Ať už se jedná o online přípravu, nebo o výsledky z Přijímaček nanečisto.


Procvičování, testování i postupy řešení

Máme řešení pro každou oblast přípravy na přijímací zkoušky. Můžete si zvolit přípravu přímo na míru vašim potřebám.


Zpětná vazba pro rodiče

Každý týden nebo měsíc vám budeme posílat report v pdf, ve kterém najdete statistiky pokroku svého dítěte v jednotlivých oblastech. Budete mít přehled, kolik úloh vaše dítě vyplnilo, které dny se přípravě věnovalo a jakým konkrétním kapitolám. Zkrátka můžete mít radost z pokroku, aniž byste se přípravy účastnili vy sami.


online test zdarma

Vyberte si typ online přípravy

  • Vytvořte si doma zkušební přijímací zkoušky, použijte časový limit a otestujte se.
  • Obsahuje 10 testů (5+5) z českého jazyka a matematiky s typy úloh jako u státních přijímacích zkoušek CERMAT.
  • Vyplňování z pohodlí domova nebo kdekoli jen připojením k internetu.
  • Při výběru konkrétní školy nebo skupiny škol možnost srovnání jen s řešiteli preferujícími stejnou školu.
  • Jeden test z češtiny a jeden test z matematiky s multimediálním rozborem řešení, díky kterému se naučíte, jak jednotlivé úlohy nejlépe řešit.
Ukázka online testu

Pokud už máte Pravidelnou porci přípravy nebo Kompletní online přípravu, Online testy nepotřebujete (jsou součástí).

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám na 234 705 555, jsme vám k dispozici po-čt 9:00-17:00, pá 9:00-16:00 nebo nám pište kdykoli na e-mail scio@scio.cz. Nebo nám napište na online chat.
×
Online testy - 5. třída Online testy - 5. třída Online testy - 9. třída Online testy - 9. třída Online testy - 5. třída - český jazyk Online testy - 5. třída - český jazyk Online testy - 5. třída - matematika Online testy - 5. třída - matematika Online testy - 9. třída - český jazyk Online testy - 9. třída - český jazyk Online testy - 9. třída - matematika Online testy - 9. třída - matematika Online testy - 7. třída Online testy - 7. třída Online testy - 7. třída - český jazyk Online testy - 7. třída - český jazyk Online testy - 7. třída - matematika Online testy - 7. třída - matematika produkty