Čekají vás přijímačky?

S přípravou od Scio neriskujete

Řešíte přijímačky na střední školu? Víte, jak se nejlépe připravit?

V loňském roce povinné státní přijímací testy absolvovalo přes devadesát tisíc žáků. V roce 2021 jejich počet naroste spolu s populačním ročníkem. To už je nějaká konkurence! Chcete se zbavit stresu a na testy se připravit zodpovědně? Pomůžeme vám.

Spolehněte se na profesionální materiály od Scio.

 • 25 let zkušeností s vývojem testů
 • tisíce spokojených rodičů a dětí ročně, které se díky přípravě od Scio dostaly na vysněnou školu
 • mnohaleté zkušenosti s vedením prezenčních i online kurzů
 • máme covidové scénáře - nabízíme online varianty všech produktů
 • jako jediní na trhu nabízíme porovnání s vrstevníky a okamžitou informaci, jak by vaše dítě uspělo u přijímacích zkoušek
 • každý rok vyvíjíme nové úlohy a testy, aby odpovídaly aktuálním požadavkům na ostré testy


 

Aktuálně k  30. 11. 2020: 

Co pro vás znamená změna v přijímacím řízení, v rámci které si školy čtyřletých oborů s maturitou mohou samy rozhodnout, zda k přijímacímu řízení využijí jednotnou přijímací zkoušku či připraví vlastní přijímací zkoušku?


V případě šestiletých a osmiletých gymnázií avizuje MŠTM standardní průběh přijímacího řízení, a to jak, co se týče termínů pro podání přihlášek, tak konání jednotné přijímací zkoušky a zachování dvou termínů zkoušky 14. a 15. dubna.

Jak se zachovají jednotlivé školy v případě čtyřletých oborů, je nyní předčasné předjímat. U těch škol, které se každoročně musí vypořádat s převisem poptávky (typicky gymnázia), je však víc než jisté, že přijímací zkoušky budou zachovány a více či méně budou kopírovat jejich dosavadní podobu. V případě gymnázií tak lze i nadále očekávat, že své přijímací zkoušky dál budou  opírat o český jazyk a matematiku, případně doplňkové testy z přírodních věd nebo testů obecných studijních předpokladů. Rozhodnutí MŠMT jim však především dává volnou ruku v tom, jak tyto přijímací zkoušky budou vypadat. Jinými slovy nemusí už spoléhat na jednotné přijímací zkoušky od Cermatu, ale mohou si je více přizpůsobit svým konkrétním potřebám.


Pokud vybíráte některou ze škol, která pravidelně čelí převisu poptávky uchazečů, pak je zřejmé, že je třeba se i nadále důkladně připravovat na přijímací zkoušky. Pokud vybíráte některou ze škol, kde výsledky přijímacích zkoušek ani v minulosti nehrály zásadní roli, tak ani zde se pro ně nic zásadního nemění, pouze odpadá jedna více méně zbytečná procedura v podobě přijímaček. Z dat MŠMT přitom vyplývá, že alespoň 20% převis poptávky vykazuje polovina středních škol, téměř pravidlem jsou pak převisy na gymnáziích.

Více informací o organizaci zkoušek 


Nejkomplexnější nabídka přípravy 


Jsme připraveni na změny a máme covidové scénáře

Nemusíte se obávat, jak se školní rok vyvine. U všech prezenčních forem přípravy jsme pro vás připravili online varianty, se kterými se můžete připravovat plně z domova - jen s připojením k internetu. 

 

Naplánujeme vám 2měsíční intenzivní přípravu krok za krokem plně z bezpečí domova

Měsíční porce přípravy kombinuje online přípravu s tištěnými materiály, které vám budeme zasílat poštou domů. Vaše dítě bude postupovat podle stanoveného harmonogramu.

 • naplánujeme vám přípravu na 2 měsíce
 • získáte harmonogram přípravy
 • začít můžete v lednu nebo v únoru

Více informací a termíny Měsíční porce přípravy

Máte otázky? Poradíme vám, jak si vybrat tu správnou přípravu na přijímačky

 • nevíte, jak začít s přípravou
 • nejste rozhodnuti, jaká forma přípravy by byla pro vaše dítě nejlepší
 • máte otázky na strukturu produktů
 • řešíte, zda si vybrat prezenční nebo online přípravu

Zavolejte nám na 234 705 555, jsme vám k dispozici od pondělí do čtvrtka mezi 9. a 17. hodinou, v pátek mezi 9. a 16. hodinou nebo nám pište kdykoli na e-mail scio@scio.cz.