Táborový ScioCAMP


Rok má 12 měsíců. Během prázdnin máte zábavu i vzdělávání svých dětí pod plnou kontrolou. Využijte toho! Na našich táborech si děti užijí spoustu zábavy, poznají nové kamarády a odnesou si mnoho nových poznatků. Společně dokážeme rozvinout potenciál vašeho dítěte.


Jak táborové programy fungují? 

 • Ucelené vzdělávací a rozvojové programy postavené na metodách aktivního učení a principech zážitkové pedagogiky (32 hodin) doplněné o táborové hry a aktivity (8 hodin).
 • Vyvážený poměr individuálních aktivit, skupinových her, činností zaměřených na práci s textem a rozvoj kreativity, diskuzních a pohybových aktivit. 
 • Odpočinkové aktivity spjaté s námětem konkrétního tábora. 
 • Výlety za poznáním a různé sportovní aktivity/koupání/únikové hry/návštěvy tematických muzeí - dle typu programu a aktuálního počasí. 
 • Tým vyškolených kvalifikovaných lektorů s pedagogickým vzděláním nebo praxí.
 • Malé skupiny max. 15 dětí; na skupinu 9 dětí připadá jeden lektor.
 • Přátelská a bezpečná atmosféra. 
 • Individuální přístup.

Rozsah a lokalita

 • Pondělí až pátek od 9:00 do 17:00 s přestávkami a pauzou na oběd. 
 • 40 hodin vnitřního a venkovního programu.
 • Praha - ScioHouse (Na Santince 2440/5, 160 00, Praha 6).
 • Děti na tábor dopravují rodiče.

Pro koho jsou táborové ScioCAMPy?


Přijímáme přihlášky na jarní tábory v Praze11. 2.-15. 2. nebo 18. 2.-22. 2. Termín si vyberete v přihlášce. Uzávěrka přihlášek je 4. 2. 2019.


 

 

 

 

 

 

 • Když se objeví nečekaný nepřítel, který ohrožuje světovou bezpečnost, Nick Fury, ředitel mezinárodní mírové agentury, známé také jako S.H.I.E.L.D., zjistí, že potřebuje tým, který by odvrátil světovou katastrofu. Začíná proto provádět nábor po celém světě.
 • Na kurzu děti pomohou Furymu reaktivovat program Avengers a sestavit superhrdinský tým, který bude bojovat proti společnému nepříteli, Asgarďanovi Lokimu, který chce ovládnout Zemi. Děti zároveň objeví své přednosti a dozví se, jak se svou výbavou a svými superschopnostmi v životě naložit.

Cena zahrnuje: 

 • 40 hodin pestrého zážitkového programu. 
 • Kroužkové desky na vkládání pracovních a teoretických listů, které děti obdrží na kurzu.
 • Využití různých pomůcek potřebných k jednotlivým aktivitám (PC, psací a výtvarné potřeby, atd.). 
 • Vstupy na jednotlivé akce a zápůjčku vybavení (kromě jízdenek na MHD).
 • Pitný režim, odpolední svačinu a oběd v restauraci. 
 • Práci lektorského týmu.

"Dobrý den, syn byl na campu moc spokojen. Uvidíme, jak to, co se naučil bude aplikovat v praxi :). Přeji mnoho úspěchů a spokojené děti i rodiče." (srpen 2018).

"Dobrý den, dcera se z kurzu vracela spokojená, byla ráda, že byl bowling, koupání a nejen sezení v učebně, s lektorkou byla taky spokojena, prý milá mladá slečna :). Ukazovala mi pracovní listy, které mi přišly velmi hezky připravené. Děkuji." (srpen 2018)

"Se ScioCampem jsem byla velice spokojena, synovi se tam moc líbilo, prostředí bylo přátelské, lektorka byla prý super. Jsem ráda, že má syn výstup z toho ScioCampu ve formě vypracovaných pracovních listů, může si z nich osvěžovat dovednosti, které na ScioCampu nabyl. Za správné považuji také prostředí menší skupiny. Sice je cena za ScioCamp dle mě velmi vysoká, nicméně investici do vzdělání nepovažuji za vyhozené peníze. Zdá se mi to jako velmi přínosná forma vzdělávání." (červenec, 2018)

"Táborový ScioCAMP byl pro nás velmi přínosný. Dcera začala používat myšlenkové mapy i ve škole a mám opravdu radost, že to k něčemu bylo. Určitě všem doporučuji." (srpen, 2017)

"Chtěla bych vám touto cestou moc a moc poděkovat za pobytový Scio camp, který v minulých dnech absolvovala moje dcera. Posílala jsem jí tak trochu s obavou, že přeci jen není typicky studijní typ dítěte a kemp, který už ve svém názvu nese náznak učení pro ní nebude nijak zábavným... Opak je ale pravdou, vrátila se velice nadšená, spokojená a rozhodnutá absolvovat jakýkoliv další kemp. Zahrnula nás spoustou informací, ukázala pracovní desky a musím uznat, že pobyt je rozhodně sestaven velice na úrovni a profesionálně. Já sama jsem si vzpomněla, jak moc byly pro mě nezáživná některá firemní školení na podobná témata. Zaujmout děti tohoto věku dá jistě velkou práci a scénář se evidnetně moc povedl. Ještě jednou velké díky vám a prosím i o tlumočení chvály lektorkám!" (srpen, 2016)

"Dcera se dozvěděla spoustu nových věcí, kurz ji bavil. Bylo to něco úplně jiného než berou ve škole, probírali tam věci, které jsou dost důležité - strategii k učení. Dcera to sice zatím nepotřebuje, ale potřebovat to bude. Někteří rodiče dětí se jich po skončení ptali na dotazy typu "Co jste tam brali z matiky?", ale to ona ví, že je blbost, protože to nebyl cíl toho kurzu. Tuto formu jsem velice ocenila. Je rozhodně lepší prostředí menší, otevřenější skupinky a individuální přístup. Vyzdvihla bych také pohyb na čerstvém vzduchu a snahu, aby se děti nenudily, a aby je naopak učení bavilo. Lektorky byly dobře vyškoleny. (srpen, 2016)


Chcete o ScioCAMPech vědět více? Mrkněte na náš Facebook ScioCAMP nebo nám napište na sciocamp@scio.cz.


Termíny letních táborových ScioCAMPů vypíšeme v průběhu ledna 2019.

produkty