ScioCAMPy

Děti toho dokážou více, než si myslíme. Někdy však nemají dostatečný prostor, aby mohly rozvinout svůj talent. ScioCAMPy tvoříme pro děti od 10 do 16 let a pomáháme jim nalézt a odemknout, co je jim opravdu vlastní. 


ScioCAMPy jsou příměstské zážitkové kurzy a tábory, které pomáhají dětem rozvíjet jejich dovednosti a dávají jim nástroje pro život.

Realizujeme je pro děti, které se nespokojí s málem a chtějí zazářit ve škole, ale i v osobním životě. Nejen dospělí, ale i děti se musí naučit rychle zorientovat v měnícím se světě. Na jednotlivých tematicky zaměřených programech proto dětem pomáháme najít své silné stránky, efektivní způsob učení a komunikace a motivujeme jejich touhu po poznání. Zkrátka, umožňujeme jim uspět nejen ve škole!


  • Naučit se učit je jednou z nejcennějších lekcí, kterou vašim dětem do života kdy kdo dá. Nikdo z nás netuší, co se bude učit za 30 let, ale všichni víme, že se učit budeme muset. Ten, kdo to bude umět, bude mít výhodu. Na ScioCAMPu Jak na učení ukazujeme dětem, jak se učit. Pro život jaký je teď, i pro budoucnost. Moderně, prakticky. 
  • Věříme, že silné stránky jsou základem štěstí a úspěchu. V běžném životě mají děti neuvěřitelně málo času na objevování svých silných stránek. V našich programech má každé dítě přesně tolik času, kolik potřebuje. V průběhu ScioCAMPu Jak využít své silné stránky hledáme silné stránky dětí a zábavnou formou je rozvíjíme. 
  • Umět si stát za svým názorem, ale i vyslechnout ostatní, zaujmout svým projevem, prezentovat své nápady nebo vést debatu. Všechny tyto dovednosti jsou v dnešní době pro život výhodou. Ne každý se s nimi narodí, ale dají se naučit. ScioCAMP Jak na komunikaci dětem ukážeme, jak na to. 
  • Bez zvládnutí cizího jazyka se děti v dospělosti zřejmě neobejdou. Na ScioCAMPu Jak na jazyky jim pomůžeme, aby se přestaly bát a začaly si mluvení cizím jazykem užívat.  Poradíme jim, jak se učit jazyk hravě a efektivně. To vše pomocí moderních a pestrých metod, které odpovídají jejich potřebám a naturelu. 

Věříte, že vaše děti toho zvládnou více…?


4 denní víkendový kurz nebo 16 dvouhodinových setkání během školního roku

Nejbližší termín:

3.3. - 4.3. a 17.3. - 18.3. 2018 (víkendový kurz - Praha, Brno) 

21.2. - 6.6. (odpolední kurz - Praha) 

I během školního roku může vaše dítě zažít prázdninovou atmosféru a něco nového v partě vrstevníků.

5 denní prázdninový kurz doplněný o táborové hry a aktivity

Místo konání: Praha, Brno

Termíny a přihlášky na příměstské tábory zveřejníme na konci ledna 2018.

 

produkty