ScioCAMPy přehled


Kdo je to superhrdina? Člověk, který se dokáže rychle rozhodovat, orientuje se v aktuálním dění a umí si udělat vlastní názor na situaci. Superhrdina se nebojí výzev a zná své silné stránky, umí vyjádřit svůj názor tak, aby nikoho neurazil, ale přesto se prosadil. Ví, jak se učit efektivně a s lehkostí, tak aby mu nově nabyté znalosti posloužily ke splnění cílů a umožnily mu žít spokojený a férový život teď, ale i za dvacet let.

Jsme zde proto, abychom na ScioCAMPech navedli vaše děti na cestu k tomu, aby se z nich stali superhrdinové vlastních životů.

Pro zvídavé děti od 10 do 16 let.


Máte mladší dítě? Podívejte se na přehled programů ve ScioHouse, kde si vybere každý - programy ve ScioHouse.

Letní programy ve ScioHouse pro děti od 6 let:


Jakým tématům se věnujeme?

Jak na učení

 • Umět se učit je jedna z nejcennějších dovedností, které budou děti ve svém životě potřebovat. Na ScioCAMPu Jak na učení ukazujeme dětem, jak se efektivně učit, zlepšit své studijní návyky tak, aby si při učení užily více pohody, aby je učení bavilo a udržely si motivaci učit se. S využitím moderních technologií, které jsou součástí jejich běžného života a skýtají mnoho možností využití při učení. 

Více o tématu učení.

Jak využít své silné stránky 

 • Věříme, že silné stránky jsou základem štěstí a úspěchu. V běžném životě mají děti málo času na jejich objevování. V našich programech má každé dítě přesně tolik času, kolik potřebuje. V průběhu ScioCAMPu Jak využít své silné stránky hledáme silné stránky dětí a zábavnou formou je rozvíjíme. 

Více o tématu silných stránek.

Jak na komunikaci 

 • Umět si stát za svým názorem, ale i vyslechnout ostatní, zaujmout svým projevem, prezentovat své nápady nebo vést debatu. Všechny tyto dovednosti jsou v dnešní době pro život výhodou. Ne každý se s nimi narodí, ale dají se naučit. ScioCAMP Jak na komunikaci dětem ukáže, jak na to. 

Více o tématu komunikace.

Jak na jazyky

 • Bez zvládnutí cizího jazyka se děti v dospělosti zřejmě neobejdou. Na ScioCAMPu Jak na jazyky jim pomůžeme, aby se přestaly bát a začaly si mluvení cizím jazykem užívat.  Poradíme jim, jak se učit jazyk hravě a efektivně. To vše pomocí moderních a pestrých metod, které odpovídají jejich potřebám. 

Více o tématu jak na jazyky.


Aktuality: 

Vypsali jsme nové termíny víkendových ScioCAMPů na květen, konkrétně na 12.5-13.5. a 26.5.-27.5. Uzávěrka přihlášek je 9.5.2018. 

Nově také můžete přihlásit své dítě na odpolední ScioCAMP Jak na učení, který bude probíhat od 4.4. do 27.6. v Praze ve ScioHouse. A to vždy ve středu od 16:00 do 18:30.


Jaké formy ScioCAMPů nabízíme?

Víkendový ScioCAMP

Odpolední ScioCAMP

Táborový ScioCAMP

Krátkodobé programy

 • 2 víkendy = 32 hodin programu
 • včetně teplého oběda 
 • 13 dvou a půl hodinových lekcí
 • uvnitř i venku
 • příměstský tábor 
 • včetně teplého oběda 
 • víkendové aktivity
 • ScioHouse Praha 6
Více o víkendových ScioCAMPech. Více o odpoledních ScioCAMPech. Více o táborových ScioCAMPech. Přehled krátkodobých programů.

 

produkty