Moderní vzdělávání nejen ve škole!
Pomáháme vzdělávání dětí...

Paralelní vzdělávání

Nelze říci, kdy přesně se to stalo, ale vzdělávání se již dlouhá léta pojí především se školou. S postavou učitele, pedagoga. Nikoli rodiče. My se domníváme, že to není správné. Ano, ve škole se děti naučí trojčlenku či vyjmenovaná slova a shodu podmětu s přísudkem. Nicméně o úspěchu v životě a pocitu štěstí v dospělosti rozhodují spíše věci jiné… Jsou jimi například schopnost stále se učit novému, emoční inteligence, znalost silných stránek, nebo práce s vnitřní motivací.

Tato stránka vám poskytne přehled, jaké produkty nabízíme vám a vašim dětem. Můžete si vybrat z kurzů, táborů, her a hraček a zajímavých webů.

Naše nabídka pro předškoláky:

                
 

Akce ostrov

 

Ferda a jeho mouchy

 

Pecka pro děcka všecka

   

 

Akce ostrov je stolní hra, která zábavnou formou rozvíjí dovednosti potřebné pro zápis dětí do první třídy a pro úspěšné zvládání prvních měsíců ve škole.

                                                                                    

 

Emušáci jsou knihy a hračky pro rozvoj emoční inteligence u dětí. Jejich hrdinou je žabák Ferda a jeho kamarádky mouchy, představující jednotlivé emoce. 

                                                                                       

 

Pecka je pytlík plný zábavy, poučení a aktivně stráveného času při společných rodinných chvílích a výletech. Stačí sbalit Pecku a o program máte postaráno.

   

 


 

Co máme pro školáky:

   

            

ScioCAMP  

 

Odpolední ScioŠkola

 

ScioPlus

 

Svět vzdělává

 

ScioCAMPy jsou kurzy a tábory zaměřené na rozvoj měkkých dovedností. Děti si formou zážitkové pedagogiky osvojí dovednosti jak na učení, jak na jazyky, komunikaci a jak na rozvoj silných stránek.

Pro děti 10 - 16 let.

                                                                                    

 

Odpolední ScioŠkola je bezpečné a tvůrčí prostředí, kde se děti učí. Podporujeme inividualitu dětí a jejich autonomii. Děti pracují na projektech, které si samy vyberou, které jim umožní najít si svou roli a být aktivním členem týmu.

Pro děti 5 - 8 let.

                                                                                       

 

ScioPlus je vzdělávací program, který pomáhá dětem vytvořit zdravé vzdělávací návyky, podporuje jejich schopnost kriticky myslet a soustředí se na maximální využití potenciálu dětí. Tyto schopnosti jsou základem pro jejich spokojený život.

Pro děti 7 - 10 let.

 

 

Svět vzdělává je program pro celou rodinu na sobotní odpoledne. Jeho cílem je ukázat rodičům, jak zábavnou formou rozvíjet své děti v každodenním životě s pomocí předmětů, míst a situací, které mají na dosah ruky.

Pro děti 5 - 10 let.

 

       
 

Test silných stránek

 

Oeconomica

     

 

Test silných stránek identifikuje silné stránky dítěte a ukazuje, že  každé dítě je nadané. Můžete poznat jeho přednosti a zvolit na základě silných stránek, vhodné zaměření - koníčky, životní styl, povolání.

Pro děti 10 - 14 let.

                                                                                    

Oeconomica je zábavná hra o světě financí a pdnikání. Ve hře nění důležité jestli zkrachujete či se stanete multimilionářem, důležité je pochopit, proč se tak stalo a jak funguje svět ekonomiky.

Pro hráče od 12-ti let.

     
 

 


 

Co by mohlo zajímat vás:

                

Jdeme do školy

 

Hračky vzdělávačky

 

Druhá noha

 

Jakou hru

 

Portál Jdemedoškoly.cz je plný článků pro rodiče předškoláků a školáků. Na webu najdete databázi mateřských a základních škol, pracovní listy ke stažení, poradnu a informace ohledně školy i mimoškolních aktivit.

                                                                                    

 

Vybírejte hračky přes e-shop Hračky vzdělávačky a můžete mít jistotu, že vyberete tu, která má smysl. Vybíráme pro vás hračky podle věku a podle dovedností, které rozvíjejí. K vybraným hračkám zasíláme nápadníky.

                                                                                       

 

Druhá noha je portál plný úloh, aktivit pro děti a rodiče. První nohou vzdělávání je škola a vědomosti, druhou nohou je rozvoj dovedností jako je komunikace, spolupráce a další. Jak je zábavně rozvíjet?

 

 

Už jste si někdy položili otázku - jakou hru? Web nabízí přehled a hodnocení her, aplikací a deskových her a jejich hodnocení. Nejen z hlediska zpracování, ale hlavně z hlediska vzdělávacího potenciálu. 

 

                
 

Test silných stránek pro dospělé

 

Education Republic

 

Káva a vzdělávání

 

 

 

Vyzkoušejte si Test silných stránek pro dospělé, který jsme vyvinuli v rámci projektu Přednost přednostem. Můžete si ho vyplnit ZDARMA. Získáte přehled svých silných stránek a tipy, jak s nimi dál pracovat.

                                                                                    

 

Education Republic nabízí řadu nejrůznějších kurzů pro dospělé, protože vzdělávání školou nekončí. Zajímá vás rozvoj dovedností nebo například umění či historie. Pro každého se najde něco!

                                                                                       

 

Ranní setkání nad kávou s krátkou přednáškou na zajímavé téma z oblasti vzdělávání, výchovy a školství a následnou diskusí. Startujeme v 8:30 hodin nad šálkem teplé kávy nebo čaje každý druhý pátek v měsíci.