Výhodné balíčky


Balíček online produktů a Přijímaček nanečisto

Díky online produktům Učí mě to a Testuje mě to se vaše dítě seznámí s typy úloh používaných u státních přijímacích zkoušek a zopakuje učivo z češtiny a matematiky. V kombinaci s Přijímačkami nanečisto budete přesně vědět, jak na tom je s přípravou a jak by dopadlo na ostrých přijímacích zkouškách.

 

 

Balíček obsahuje:

  • Učí mě to
  • Testuje mě to
  • Přijímačky nanečisto ve třech termínech

 

 

Balíčky tištěných sad v kombinaci s prezenčními kurzy nebo Přijímačkami nanečisto

Tištěné sady testů odpovídají struktuře testů státních přijímacích zkoušek, včetně záznamových archů. Kombinace těchto materiálů s prezenčními kurzy nebo Přijímačkami nanečisto vašemu dítěti zajistí komplexní přípravu.

 

Balíček obsahuje:

  • tištěné sady testů s 12 celými testy
  • Cvičebnice
  • Přijímačky nanečisto ve třech termínech nebo podzimní Prezenční kurzy

Objednávkou balíčku výrazně ušetříte oproti nákupu jednotlivých položek.


 

Balíček Online příprava + Přijímačky nanečisto - 5. tř. Balíček Online příprava + Přijímačky nanečisto - 5. tř. Balíček Online příprava + Přijímačky nanečisto - 9. tř. Balíček Online příprava + Přijímačky nanečisto - 9. tř. Balíček Tištěná příprava + Přijímačky nanečisto 5. ročník Balíček Tištěná příprava + Přijímačky nanečisto 5. ročník Balíček Tištěná příprava + Přijímačky nanečisto 9. ročník Balíček Tištěná příprava + Přijímačky nanečisto 9. ročník Balíček Tištěná příprava + Prezenční kurzy 5. ročník Balíček Tištěná příprava + Prezenční kurzy 5. ročník produkty