Příprava na poslední chvíli

Přijímačky se blíží a s přípravou od Scio neriskujete, že vás nepříjemně překvapí.

Možná si říkáte, že na přípravu už není moc času a snaživce, který začal už v říjnu, stejně nedoženete, natož abyste se na výsledkové listině dostali před něj. V tom se ale pletete. Není totiž důležité, kdy s přípravou začnete, ale to, jak efektivní přístup a kvalitní materiály zvolíte. Dobrá příprava vám kromě poznatků a dovedností užitečných při zkouškách přinese i větší jistotu, která v den D sníží napětí a strach z neznámého. I to se vám při přijímačkách bude hodit.

My ve Scio jsme pro vás proto připravili několik produktů, které vám při přípravě na poslední chvíli mohou být užitečné. 


Přijímačky nanečisto

Zažijte přijímačkový den se vším všudy ještě dřív, než začnou ostré zkoušky. Čekají vás testy z matematiky a češtiny, které odpovídají reálným přijímačkovým testům. Svoje odpovědi musíte, stejně jako při opravdových přijímačkách, odevzdat v záznamovém archu. Budete je psát ve třídě s administrátorem a ostatními uchazeči, bez přítomnosti rodičů, pouze s povolenými pomůckami a v reálném čase.

 • seznámí vás s podobou testů a záznamového archu i zkouškovou situací ve škole
 • poskytnou vám také podrobný rozbor výsledků včetně percentilu, tedy porovnání s ostatními účastníky zkoušek

Poslední letošní termín pro 5., 7. a 9. třídu proběhne v sobotu 23. 3. 2019 v 17 městech České republiky.

Přihlásit se na Přijímačky nanečisto


Prezenční kurzy

Máte pocit, že ještě tak úplně dobře neovládáte všechno učivo potřebné k přijímačkám? A že vlastně ani tak nějak moc nevíte, co přesně by tam mohlo být? Nezoufejte, my ano. A rádi vám to řekneme na některém z našich prezenčních kurzů. Přípravu na poslední chvíli mají lektoři našich intenzivních kurzů v malíčku.

Můžete si vybrat ze tří variant:

 • víkendová osmihodinovka, během které se dozvíte, co můžete čekat v přijímačkovém testu z vámi vybraného předmětu – procvičíte si typy úloh i učivo
 • 4x dvouhodinová lekce z daného předmětu, kde se probírá to samé jako na osmihodinovce, jenom po částech.
 • Bootcamp pro deváťáky v Praze - intenzivní příprava před přijímačkami, každý den odpoledne od pondělí do pátku.

Důležité je, že matematiku a češtinu u prezenčních kurzů nabízíme zvlášť, můžete se tedy přihlásit jen na jedno z toho. Prezenční kurzy pořádáme pro žáky 5. a 9. tříd. Bootcamp je jen pro žáky 9. tříd.

Přihlásit se na prezenční kurzy

 


Online příprava

Vyhovuje vám připravovat se v pohodlí domova u svého počítače? Potřebujete si i tak doplnit jisté mezery v učivu a zároveň se chcete seznámit s podobou testů? Pak je pro vás ideální naše online příprava na poslední chvíli. Připravili jsme pro vás zvýhodněný balíček našich dvou online modulů.

Balíček obsahuje:

 • Učí mě to matematika + český jazyk – formou interaktivních tematicky rozdělených kurzů si zopakujete (nebo osvojíte) učivo potřebné k přijímacím zkouškám
 • Testuje mě to matematika + český jazyk – 10 testů (5x matematika, 5x čeština), které vychází z reálných přijímačkových testů, ověří vaše znalosti a vypočítají váš výsledek i porovnání s ostatními účastníky zkoušek. Každý z testů si můžete vyhodnotit 3x.

Oba moduly vám zůstanou přístupné až do přijímacích zkoušek. Balíček online přípravy nabízíme pro 5. a 9. třídu. Od zahájení interaktivní formy online přípravy vás teď dělí pouze jedno kliknutí.

Online přípravu můžete vybírat dole na stránce.


Tištěná příprava

Chcete se připravovat samostatně v pohodlí domova? A viděli jste už naši Cvičebnici nebo Sadu testů?

Cvičebnice:

 • typy přijímačkových úloh společně s postupem řešení, vysvětlením problémů a správným řešením
 • učivo potřebné (nejen) k přijímacím zkouškám
 • průvodci mouchy a surikaty pro odlehčení atmosféry
 • pro 5. a 9. třídu

Sada testů:

 • 10 testů (5 z matematiky a 5 z češtiny), které odpovídají reálným přijímacím testům od Cermatu
 • záznamové archy, které se dají vytrhnout, abyste si mohli v reálném čase zkusit záznam odpovědí přímo do nich
 • online vyhodnocení, které spočítá vaše body, ukáže vám správné odpovědi a vypočítá vám percentil, tedy porovnání s ostatními, kteří test absolvovali
 • každý test můžete vyhodnotit 3x
 • pro 5., 7. a 9. třídu

Tištěnou přípravu můžete vybírat dole na stránce. 

Cvičebnice - přijímací zkoušky na SŠ / 5. třída Cvičebnice - přijímací zkoušky na SŠ / 5. třída Cvičebnice - přijímací zkoušky na SŠ / 9. třída Cvičebnice - přijímací zkoušky na SŠ / 9. třída Testuje mě to - 5. třída Testuje mě to - 5. třída Testuje mě to - 9. třída Testuje mě to - 9. třída Testuje mě to - 7. třída Testuje mě to - 7. třída produkty