Příprava na poslední chvíli

Příprava na přijímačky v klidu a v pohodě

Termín přijímaček se přibližuje mílovými kroky a vám možná připadá těžké stačit neúprosnému tempu času, který do nich zbývá. Nepropadejte panice, s naší přípravou se zvládnete hravě připravit i během posledního měsíce. Avšak aby vaše příprava probíhala v klidu a v přijímačkový den vás stres nevyřadil ze hry, je dobré se s podobou testu, typy úloh a jejich nejefektivnějším řešením předem seznámit. Pojďte do toho s námi a z pohodlí domova si nakombinujte přípravu na míru právě pro vás.

Termíny:

První řádný termín - čtyřleté obory 12. dubna 2017
První řádný termín - šestileté a osmileté obory 18. dubna 2017
Druhý řádný termín - čtyřleté obory 19. dubna 2017
Druhý řádný termín - šestileté a osmileté obory 20. dubna 2017
První náhradní termín 11. květen 2017
Druhý náhradní termín 12. květen 2017

 

 

Co by vás mohlo zajímat - přijímačkové tipy

Výběr školy – přemýšlíte, jak vybrat tu správnou? Přečíst.

Jak mohou rodiče podpořit své dítě při přípravě na přijímačky? Přečíst.

Co všechno by měli rodiče vědět o samotném přijímacím řízení a kritériích pro přijetí na vybranou školu? Přečíst.

Jak bojovat se stresem z přijímaček? Přečíst.

Jaký bude harmonogram a průběh letošních přijímacích zkoušek? Přečíst.

Jaké jsou strategie řešení testů a jak funguje bodování jednotlivých úloh? Přečíst.

Rady a tipy na přijímačkový den. Přečíst.

Jaké jsou možnosti přípravy? 

Sady testů, které přesně simulují podobu testu při přijímačkách, včetně záznamových archů. Pro děti v páté třídě máme v nabídce i Cvičebnici s řešenými úlohami.

Online kurzy a testy z češtiny i matematiky provedou vaše děti učivem a všemi typy úloh, které je čekají u ostrých přijímaček. Vše z pohodlí domova, s připojením k internetu.

Intenzivní prezenční kurzy jsou ideální předpřijímačkovou přípravou pro vaše děti. Čeština i matematika s profesionálními lektory a individuálním přístupem.


V případě jakýchkoli dotazů k přípravě na přijímací zkoušky se na nás neváhejte obrátit na telefonním čísle 234 705 555 nebo na e-mailu scio@scio.cz.

Do přijímacích zkoušek zbývá
Do přijímacích zkoušek zbývá
 
Sada testů - 4 testy / 5. třída Sada testů - 4 testy / 5. třída Sada testů - 4 testy / 7. třída Sada testů - 4 testy / 7. třída Sada testů - 4 testy / 9. třída Sada testů - 4 testy / 9. třída Sada testů - 8 testů / 5. třída Sada testů - 8 testů / 5. třída Sada testů - 8 testů / 7. třída Sada testů - 8 testů / 7. třída Sada testů - 8 testů / 9. třída Sada testů - 8 testů / 9. třída Cvičebnice - přijímací zkoušky na SŠ / 5. třída Cvičebnice - přijímací zkoušky na SŠ / 5. třída Učí mě to - E-learning Čj - 5. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Čj - 5. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Ma - 9. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Ma - 9. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Ma - 5. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Ma - 5. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Čj - 9. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Čj - 9. tř. / měsíční předplatné Testuje mě to - 5. třída Testuje mě to - 5. třída Testuje mě to - 9. třída Testuje mě to - 9. třída Testuje mě to - 7. třída Testuje mě to - 7. třída Příprava na poslední chvíli 5. ročník Příprava na poslední chvíli 5. ročník Příprava na poslední chvíli 9. ročník Příprava na poslední chvíli 9. ročník produkty