Příprava na poslední chvíli

Nejkomplexnější příprava na jednotné přijímací zkoušky (CERMAT) od Scio. 

Příprava, která jako jediná porovná vaše děti mezi sebou. 

 

Co by vás mohlo zajímat - přijímačkové tipy

Jak mohou rodiče podpořit své dítě při přípravě na přijímačky? Přečíst.

Co všechno by měli rodiče vědět o samotném přijímacím řízení a kritériích pro přijetí na vybranou školu? Přečíst.

Jak bojovat se stresem z přijímaček? Přečíst.

Jaké jsou strategie řešení testů a jak funguje bodování jednotlivých úloh? Přečíst.

Rady a tipy na přijímačkový den. Přečíst.

Nejčastější chyby při řešení testů. Přečíst.

 

 

 

Otestujte se s Testuje mě to. Online.

Na nic nečekejte a udělejte si ještě dnes obrázek, jak na tom je teď s přípravou vaše dítě. Zkuste si online test (produkt Testuje mě to, 5., 7. a 9. třída) z češtiny a z matematiky. Časový limit na oba předměty je shodný jako u ostrých přijímaček.

Na základě výsledků, které vidíte ihned po vyplnění testů, si vyberete další postup.

  • Je třeba věnovat se v přípravě češtině nebo matematice?
  • Potřebuje vaše dítě trénovat určitý typ úlohy?
  • Je nějaká oblast látky, kterou je potřeba znovu probrat a pochopit?
  • Je časový limit nedostatečný a nestíhá vyplnit všechny otázky?


Seznamte se dopředu s podobou testů a záznamových archů

Tím, že se vaše dítě dopředu seznámí s podobou testů a záznamovým archem, do kterého se vyplňují odpovědi, ušetří při ostré zkoušce dobrých pár minut pročítání a listování papíry. Zároveň je dobré znát váhu jednotlivých úloh, za kolik jsou bodů a jak dlouho je vaše dítě řeší.

Sady testů Scio vám jako jediné řeknou, jak je na tom vaše dítě v porovnání s vrstevníky. Vyhodnocení probíhá online a vy máte detailní přehled o tom, co by bylo ještě potřeba natrénovat a v čem se zlepšit.

Vybírat můžete z malé nebo velké sady testů a řešených úloh ve Cvičebnici.


Příprava pod vedením profesionálních lektorů

Do přijímacích zkoušek může vaše dítě absolvovat intenzivní přípravné kurzy, a to ve dvou variantách - jednodenní či týdenní. V rámci těchto prezenčních kurzů si osvojí řešení všech typů úloh a zopakují látku z češtiny nebo matematiky.

Podívejte se na přehled termínů a na mapu měst, ve kterých se můžete na kurzy přihlásit. Začínáme od 20. března 2018.


Přijímačky nanečisto pro děti po celé republice

Chcete, aby vaše dítě zažilo atmosféru přijímacích zkoušek se vším všudy ještě před ostrou zkouškou a zbavilo se tak strachu z neznáma? Aby si zkusilo harmonogram zkoušky, ostrý test a netrpělivé čekání na výsledky? Přihlaste se na Přijímačky nanečisto. Díky podrobnému vyhodnocení budete vědět, jak by vaše dítě dopadlo v rámci celé republiky a v rámci města, ve kterém přijímačky složilo.

Přijímačky nanečisto - pro klid celé rodiny.

Termín Přijímaček nanečisto je 24. března 2018. Přihlaste se včas!


Chcete poradit s přípravou?

Chcete si ověřit, jestli v přípravě postupujete správně? Využijte našeho balíčku s individuální konzultací po Skype. Naši experti s vámi projdou výsledky vašeho dítěte, strategie řešení testu přesně pro vaše dítě a odpoví na všechny otázky.

Příprava na maximum - kombinace sady testů, online kurzu, přijímaček nanečisto a dvou individuálních konzultací (celkem 90 minut).

Vyberte si typ produktu, třídu a předmět:

Sada testů - 4 testy / 5. třída Sada testů - 4 testy / 5. třída Sada testů - 4 testy / 7. třída Sada testů - 4 testy / 7. třída Sada testů - 4 testy / 9. třída Sada testů - 4 testy / 9. třída Sada testů - 8 testů / 5. třída Sada testů - 8 testů / 5. třída Sada testů - 8 testů / 7. třída Sada testů - 8 testů / 7. třída Sada testů - 8 testů / 9. třída Sada testů - 8 testů / 9. třída Cvičebnice - přijímací zkoušky na SŠ / 5. třída Cvičebnice - přijímací zkoušky na SŠ / 5. třída Cvičebnice - přijímací zkoušky na SŠ / 9. třída Cvičebnice - přijímací zkoušky na SŠ / 9. třída Učí mě to - E-learning Čj - 5. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Čj - 5. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Ma - 9. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Ma - 9. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Ma - 5. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Ma - 5. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Čj - 9. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Čj - 9. tř. / měsíční předplatné Testuje mě to - 5. třída Testuje mě to - 5. třída Testuje mě to - 9. třída Testuje mě to - 9. třída Testuje mě to - 7. třída Testuje mě to - 7. třída Balíček s individuální konzultací - 5. třída Balíček s individuální konzultací - 5. třída Balíček s individuální konzultací - 9. třída Balíček s individuální konzultací - 9. třída produkty