Příprava na poslední chvíli

Příprava na přijímačky v klidu a v pohodě

Termín přijímaček se přibližuje mílovými kroky a vám možná připadá těžké stačit neúprosnému tempu času, který do nich zbývá. Nepropadejte panice, s naší přípravou se zvládnete hravě připravit i během posledního měsíce. Avšak aby vaše příprava probíhala v klidu a v přijímačkový den vás stres nevyřadil ze hry, je dobré se s podobou testu, typy úloh a jejich nejefektivnějším řešením předem seznámit. Pojďte do toho s námi a z pohodlí domova si nakombinujte přípravu na míru právě pro vás.

Termíny:

První řádný termín - čtyřleté obory 12. dubna 2017
První řádný termín - šestileté a osmileté obory 18. dubna 2017
Druhý řádný termín - čtyřleté obory 19. dubna 2017
Druhý řádný termín - šestileté a osmileté obory 20. dubna 2017
První náhradní termín 11. květen 2017
Druhý náhradní termín 12. květen 2017

 

Co by vás mohlo zajímat - přijímačkové tipy

Výběr školy – přemýšlíte, jak vybrat tu správnou?

Pokud se tento rok vaše dítě hlásí na víceleté gymnázium nebo jej čeká přechod na střední školu, řešíte to pravděpodobně už nějakou dobu. Co je dobré vědět? Kde hledat informace?

Číst dále.

Jak mohou rodiče podpořit své dítě při přípravě na přijímačky?

Připravujete se doma na přijímačky a hledáte odpověď na otázku co dělat jinak, lépe, efektivněji? Špatná zpráva je, že univerzální pravidlo a rada neexistuje. Můžeme vám však poradit, na co si dát pozor a co nepodcenit.

Číst dále.

Co všechno by měli rodiče vědět o samotném přijímacím řízení a kritériích pro přijetí na vybranou školu?

Víte, na co si dát pozor ještě před přijímacími zkouškami? Jak vypadá přihláška, do kdy ji musíte podat nebo na kolik škol se může dítě hlásit? Jakou podobu budou mít testy a do kdy se dozvíte výsledek?

Číst dále.

Jaké jsou možnosti přípravy? 

Sady testů, které přesně simulují podobu testu při přijímačkách, včetně záznamových archů. Pro děti v páté třídě máme v nabídce i Cvičebnici s řešenými úlohami.

Online kurzy a testy z češtiny i matematiky provedou vaše děti učivem a všemi typy úloh, které je čekají u ostrých přijímaček. Vše z pohodlí domova, s připojením k internetu.

Intenzivní prezenční kurzy jsou ideální předpřijímačkovou přípravou pro vaše děti. Čeština i matematika s profesionálními lektory a individuálním přístupem.


V případě jakýchkoli dotazů k přípravě na přijímací zkoušky se na nás neváhejte obrátit na telefonním čísle 234 705 555 nebo na e-mailu scio@scio.cz.

Sada testů - 4 testy / 5. třída Sada testů - 4 testy / 5. třída Sada testů - 4 testy / 7. třída Sada testů - 4 testy / 7. třída Sada testů - 4 testy / 9. třída Sada testů - 4 testy / 9. třída Sada testů - 8 testů / 5. třída Sada testů - 8 testů / 5. třída Sada testů - 8 testů / 7. třída Sada testů - 8 testů / 7. třída Sada testů - 8 testů / 9. třída Sada testů - 8 testů / 9. třída Cvičebnice - přijímací zkoušky na SŠ / 5. třída Cvičebnice - přijímací zkoušky na SŠ / 5. třída Testuje mě to - 5. třída Testuje mě to - 5. třída Testuje mě to - 9. třída Testuje mě to - 9. třída Testuje mě to - 7. třída Testuje mě to - 7. třída Učí mě to - E-learning Čj - 5. tř. / 4 měsíce Učí mě to - E-learning Čj - 5. tř. / 4 měsíce Učí mě to - E-learning Čj - 9. tř. / 4 měsíce Učí mě to - E-learning Čj - 9. tř. / 4 měsíce Učí mě to - E-learning Ma - 5. tř. / 4 měsíce Učí mě to - E-learning Ma - 5. tř. / 4 měsíce Učí mě to - E-learning Ma - 9. tř. / 4 měsíce Učí mě to - E-learning Ma - 9. tř. / 4 měsíce produkty