Příprava na poslední chvíli

Příprava na přijímačky v klidu a v pohodě

Termín přijímaček se přibližuje mílovými kroky a vám možná připadá těžké stačit neúprosnému tempu času, který do nich zbývá. Nepropadejte panice, s naší přípravou se zvládnete hravě připravit i během posledního měsíce. Avšak aby vaše příprava probíhala v klidu a v přijímačkový den vás stres nevyřadil ze hry, je dobré se s podobou testu, typy úloh a jejich nejefektivnějším řešením předem seznámit. Pojďte do toho s námi a z pohodlí domova si nakombinujte přípravu na míru právě pro vás.

Termíny:

První řádný termín - čtyřleté obory 12. dubna 2017
První řádný termín - šestileté a osmileté obory 18. dubna 2017
Druhý řádný termín - čtyřleté obory 19. dubna 2017
Druhý řádný termín - šestileté a osmileté obory 20. dubna 2017
První náhradní termín 11. květen 2017
Druhý náhradní termín 12. květen 2017

 

 

Co by vás mohlo zajímat - přijímačkové tipy

Výběr školy – přemýšlíte, jak vybrat tu správnou? Přečíst.

Jak mohou rodiče podpořit své dítě při přípravě na přijímačky? Přečíst.

Co všechno by měli rodiče vědět o samotném přijímacím řízení a kritériích pro přijetí na vybranou školu? Přečíst.

Jak bojovat se stresem z přijímaček? Přečíst.

Jaký bude harmonogram a průběh letošních přijímacích zkoušek? Přečíst.

Jaké jsou strategie řešení testů a jak funguje bodování jednotlivých úloh? Přečíst.

Rady a tipy na přijímačkový den. Přečíst.

Nejčastější chyby při řešení testů. Přečíst.

Připravujte se online!

Do ostrých přijímacích zkoušek už nezbývá mnoho dní. Pokud se potřebujete ujistit, že vaše dítě zvládá testové úlohy a určenou látku z českého jazyka a matematiky, vyzkoušejte online přípravu ve formě testů nebo e-learningu. Připravovat se tak můžete kdykoli a kdekoli s připojením k internetu.

  • okamžitá zpětná vazba
  • interaktivní přístup
  • stovky lekcí a příkladů
  • český jazyk i matematika

V případě jakýchkoli dotazů k přípravě na přijímací zkoušky se na nás neváhejte obrátit na telefonním čísle 234 705 555 nebo na e-mailu scio@scio.cz.

Učí mě to - E-learning Čj - 5. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Čj - 5. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Ma - 9. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Ma - 9. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Ma - 5. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Ma - 5. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Čj - 9. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - E-learning Čj - 9. tř. / měsíční předplatné Testuje mě to - 5. třída Testuje mě to - 5. třída Testuje mě to - 9. třída Testuje mě to - 9. třída Testuje mě to - 7. třída Testuje mě to - 7. třída Příprava na poslední chvíli 5. ročník Příprava na poslední chvíli 5. ročník Příprava na poslední chvíli 9. ročník Příprava na poslední chvíli 9. ročník produkty