Přijímačky nanečisto online

I pro školní rok 2020/21 jsme připravili Přijímačky nanečisto online

5. prosince 2020 | 600 Kč

13. února 2021 | 600 Kč


Jak Přijímačky nanečisto probíhají?
Před termínem vám na email pošleme pozvánku s podrobnými instrukcemi. V den zkoušky si žák sedne před počítač, spustí si našeho videoprůvodce a zkoušku vykoná ve webovém prohlížeči. Videoprůvodce žáka na začátku bude instruovat stejně, jako by administrátor předával pokyny ve třídě ve škole. Jaké pomůcky může mít, kolik času na řešení testu má, jak vybírat odpovědi. Nemusíte si tak dělat starosti s přípravou.

Potřebujeme instalovat na počítač nějakou aplikaci? Funguje to i na starším stroji?
Nic instalovat nemusíte, vše probíhá ve webovém prohlížeči. K vykonání testu potřebujete pouze stabilní připojení k internetu. To, zda vám vše poběží, jak má, můžete vyzkoušet na www.scio.cz/zdarma. Vyplňte si na zkoušku online test zdarma. Pokud je vše v pořádku, můžete být v klidu. Ve stejném prostředí proběhne i testování v Přijímačkách nanečisto online.

Můžeme dělat Přijímačky nanečisto online i na mobilu nebo tabletu?
Mobilní telefon ani tablet nejsou pro vykonání PN online vhodné. 

Jaký je rozdíl mezi online testy pro přípravu a online testem u Přijímaček nanečisto?
Online testy, které si můžete objednat zde, slouží na procvičování látky a základní srovnání s ostatními. Nemůžeme vám garantovat, za jakých podmínek ostatní vyplňují svůj test ani jak daleko v učivu svého ročníku jsou. Porovnáváte se zde s ostatními páťáky, sedmáky a deváťáky, ale bez ohledu na to, zda si test napsali v září, když se vrátili z prázdnin, nebo v březnu, kdy byli plně připraveni na ostré testy. Srovnání je tak pro vás důležité, ale větší roli zde hraje procvičení látky a přivyknutí testům.

Naopak Přijímačky nanečisto v online podobě se konají ve stejný čas po celé České republice a páťáci, sedmáci a deváťáci mají co nejpodobnější podmínky při vykonávání testu. Srovnání je tak výrazně přesnější (velký vzorek ostatních žáků) a celá zkouška více simuluje reálné okamžiky u zkoušek. Aby byl zážitek co nejvěrnější, před započetím testu vám všechny pokyny předá náš videoprůvodce. Informace a zadání testu tak budou stejné jako u prezenční zkoušky.

Co je to videoprůvoce?
V pozvánce na Přijímačky nanečisto online vám pošleme i odkaz na video, které vás provede celou zkouškou. Video si žák pustí na začátku testování a průvodce ve videu ho provede celým procesem zkoušek. Od úvodních informací o pomůckách, testech přes pokyn ke vstupu do testu a upozornění na zbývající čas do konce testu.

Máte dotazy? Napište nám na scio@scio.cz, případně zavolejte na 234 705 555.
 

produkty