Často kladené otázky

Jaké jsou benefity Přijímaček nanečisto v této podobě oproti online testům?

Přijímačky nanečisto v online formě – budete porovnáni s uchazeči, kteří testy dělají právě v tuto chvíli. Tudíž mají stejnou úroveň znalostí jako vy. I při této online formě zkoušek navíc z vašich archů vyčteme data o tom, na jaké škole byste zkoušku konali. Jsme proto schopni spočítat vám výsledek v porovnání s uchazeči na konkrétní škole i v konkrétním městě. 

Procvičíte si způsob provedení zkoušky (čas, pomůcky, papírová podoba testů) a zaznamenání odpovědí do záznamových archů. Při ostrých přijímačkách probíhá tento zápis také ručně, má svá specifika a je pro úspěšné zvládnutí zkoušky klíčový.

V online testech je váš výsledek porovnáván se všemi řešiteli testů za celé časové období, co ten daný konkrétní online test existuje. Co to reálně znamená? Že se vaše odpovědi porovnávají například i s lidmi, kteří stejný test řešili v prosinci nebo dokonce už vloni v září. Neznáte ani svůj výsledek ve městě. Online testy je přitom možné řešit kdykoli.

Proč bude vyhodnocení trvat déle, když archy budete mít k dispozici v pondělí?

Vyhodnocení Přijímaček nanečisto probíhá částečně automaticky – konkrétně uzavřené odpovědi hodnotí počítač. To je ale vázáno na šablony, které nemusí sedět pro všechny typy skenerů. Proto předpokládáme, že bude nutné větší počet archů hodnotit ručně a tím se vyhodnocení protáhne.

Pokud budu mít problémy s nahráváním testů do osobního profilu?

Na tuto situaci jsme připraveni. Po přihlášení na Přijímačky nanečisto vám zveřejníme podrobný návod, ve kterém se dočtete, jak krok pro kroku pracovat s vyplněnými záznamovými archy a jak nám je nahrát do osobního profilu.

Po celou dobu konání Přijímaček nanečisto vám budeme k dispozici na emailu scio@scio.cz a telefonním čísle 234 705 555.

 

Zpět k informacím o Přijímačkách nanečisto

produkty