Online příprava

Procvičujte kdykoli a kdekoli, potřebujete jen s připojení na internet. Mějte přehled o průběhu přípravy a pokroku svého dítěte.


Interaktivní online prostředí

Přemýšlíte nad online testy v kombinaci s videokurzem nebo nad jinou formou domácí přípravy? V interaktivním online prostředí od SCIO najdete vše pohromadě. Ať už se jedná o online přípravu, nebo o výsledky z Přijímaček nanečisto.


Procvičování, testování i postupy řešení

Máme řešení pro každou oblast přípravy na přijímací zkoušky. Můžete si zvolit přípravu přímo na míru vašim potřebám.


Zpětná vazba pro rodiče

Každý týden nebo měsíc vám budeme posílat report v pdf, ve kterém najdete statistiky pokroku svého dítěte v jednotlivých oblastech. Budete mít přehled, kolik úloh vaše dítě vyplnilo, které dny se přípravě věnovalo a jakým konkrétním kapitolám. Zkrátka můžete mít radost z pokroku, aniž byste se přípravy účastnili vy sami.


online test zdarma

Vyberte si typ online přípravy

  • Vaše děti nebudou závislé na místě ani času, můžou se učit kdykoliv a jak dlouho budou potřebovat.
  • Naše produkty jsou ve srovnání s klasickými formami efektivnější. Za zlomek času se děti naučí nesrovnatelně více než v běžné školní docházce.
  • Naše kurzy obsahují desítky lekcí z češtiny i matematiky.
  • Součástí kurzů jsou také shrnující testy. Vaše děti se tak v klidu, kvalitně a z domova připraví na přijímačky.

Jak vypadá report?

Každý týden vám do e-mailu zašleme report v pdf. Dostanete přehled lekcí, které vaše dítě vyplnilo, dozvíte se, kolik času v nich strávilo a jak bylo úspěšné.

Pokud už máte Pravidelnou porci přípravy, Učí mě to nepotřebujete (je součástí).

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám na 234 705 555, jsme vám k dispozici po-čt 9:00-17:00, pá 9:00-16:00 nebo nám pište kdykoli na e-mail scio@scio.cz. Nebo nám napište na online chat.
×
Učí mě to - český jazyk - 5. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - český jazyk - 5. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - matematika - 9. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - matematika - 9. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - matematika - 5. tř. / měsíční předplatné Učí mě to - matematika - 5. tř. / měsíční předplatné produkty