Vedoucí projektu Mapa firmy

Vzdělávání a učení považujeme za jedny z nejvyšších hodnot, jsou smyslem i cílem všech našich aktivit. Zároveň věříme, že úspěšné společnosti musí stát na hodnotách neustálého se učení, rozvoje a inovací. I proto jsme se ve Scio rozhodli spustit nový projekt Mapa firmy. Jeho cílem je pomoci firmám zmapovat svou firemní kulturu, lépe nastavit interní procesy a hlavně poznat své zaměstnance a jejich potenciál. Právě pak se může každá firma (a lidé v ní) vydat za cíleným učením, které má smysl a přináší přidanou hodnotu. Nyní hledáme vedoucího pro tento nový projekt. Pomůže nám ho nastartovat a dále rozvíjet. Pokud vás náš cíl zaujal, čtěte dále!

Co budete dělat?

Dostanete na starost rozjezd nového projektu. Některé věci ve Scio už umíme – máme třeba dlouholetý projekt Mapa školy. Hodně se toho však budeme společně s vámi muset naučit.

V prvním roce bude třeba:

  • Rozjet vývoj dotazníků a celého systému hodnotících nástrojů pro firemní klientelu a pro firemní prostředí.
  • Získávat zpětnou vazbu a požadavky od firem k již vyvinutému obsahu. Řídit vývoj tak, aby produkt vyhovoval našim klientům.
  • Transformovat požadavky klientů do zadání pro vývojáře, programátory apod.
  • Budovat síť profesionálů, kteří nám budou oporou při vývoji i při budování sítě budoucích klientů.
  • Aktivně prezentovat náš projekt/produkt klientům, zájmovým skupinám, apod.
  • Projekt má nyní jen základní kostru. Budete mít velkou možnost zásadně ovlivnit jeho podobu.

Co vám pomůže, abyste uspěli:

  • Pokud umíte naslouchat a dobře klást otázky, máte polovinu práce hotovou.
  • Nebojíte se veřejně vystoupit, případně nabídnout produkt klientovi.
  • Máte zkušenost s rozjezdem, nebo samostatným vedením projektu
  • Umíte si zorganizovat svůj čas, to nikdo za vás neudělá.
  • Bonus může být vzdělání a zkušenosti v oblasti psychologie nebo sociologie, které vám mohou pomoci ve vývojové části.
  • Neztratíte se ani se vzděláním a zkušenostmi v oblasti managementu a HR, ty vám mohou pomoci lépe pochopit naše klienty.

Nečekáme, že splníte všechny body na 100 %, čekáme však, že se chcete učit a znáte se natolik dobře, abyste si byli schopni říci včas o pomoc.

Co vám nabízíme?

Kromě volné pracovní doby, možnosti práce z domova a řady dalších benefitů hlavně smysl v práci.

Mzda se bude pohybovat dle vaší zkušenosti a dovedností, které ve Scio pro projekt potřebujeme. Certifikát z pletení vám bude u nás zbytečný. Nástupní mzda se bude pohybovat mezi částkami 31 000 Kč až 36 000 Kč. Neopomenutelný je i podíl na zisku firmy, který se pohybuje v desítkách tisíc Kč ročně.

Přihlaste se!

Dočetli jste až sem a pořád si myslíte, že je dobrý nápad pracovat ve Scio a rozjet s námi nový projekt? Paráda!

Pošlete nám:

  • životopis (max. dvě strany),
  • motivační dopis, kde nám napište, co nejdůležitějšího jste se v současné práci naučili a co čekáte, že se naučíte u nás.

Těšíme se na vás.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Pobřežní 34, 186 00 Praha – Karlín
Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
Mzda: 31 – 36 000
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce živnostenský list/IČO

Kontakt: Kateřina Pekárková, odpovídejte prosím výhradně přes odpovědní formulář na serveru jobs.cz zde.