Ten co si šéfuje (nezávislý obchodní manažer)

Bavila by vás práce v prostředí náboru a vzdělávání?

Jste přesvědčeni, že je důležité prodávat produkt, jenž dává smysl a spolupracovat s firmou, která se chová fér?

Máte prokazatelnou praxi v obchodě, jste ambiciózní, pracovití a pečliví?

Nemáte problém zvednout telefon a domluvit si schůzku?

Chcete být svobodní, nezávislí, pracovní dobu si řídit dle svého?

Nehledáte klasický zaměstnanecký poměr a vyhovuje vám provize z prodeje?

Pak hledáme právě vás!

Co nabízíme?

  • unikátní, osvědčený a zaběhnutý produkt k využití v rámci personálních oddělení firem, produkt, který je radost prodávat;
  • nulové náklady;
  • příjmy bez horní hranice, ale i bez pravidelného základního platu (provizní prodej);
  • flexibilní pracovní dobu, práci z domova;
  • práci na živnostenský list;
  • zázemí firmy stabilně ukotvené v rámci českého vzdělávání.

Co budete dělat?

  • komunikovat s klienty (telefonicky, e-mailem a osobně);
  • rozšiřovat a spravovat klientské portfolio;
  • vést schůzky, připravovat nabídky a prezentace;
  • upevňovat vztahy s klienty, budovat značku a její reputaci;
  • spolupracovat při tvorbě obsahu a marketingových materiálů produktu;
  • spolupracovat na neustálém zlepšování produktu.

Jací byste měli být?

  • mít proaktivní přístup a jednat na rovinu;
  • oceníme rovný přístup obchodního partnera (budete s námi pracovat na společném cíli);
  • je třeba vystupovat reprezentativně a umět mluvit;
  • musíte být zodpovědní a spolehliví;
  • obchodní myšlení vám není cizí a máte prokazatelné zkušenosti v oblasti prodeje.

V případě, že máte o tuto pozici zájem, zašlete nám prosím svůj životopis a motivační dopis.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Praha, celá ČR

Odměna: provizní prodej
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Požadované vzdělání: vzdělání není podstatné

Kontakt: Kateřina Pekárková, tel.: 234 705 001

kpekarkova@scio.cz