Průvodce do ScioŠkoly - Praha

Naplňuje vás práce s dětmi a máte chuť je provázet na jejich cestě poznáním a vzděláváním? Hledáte novou životní výzvu? Je vám blízká oblast vzdělávání? Vítáte svobodu, chcete přinášet své nápady a podílet se na chodu školy, do které byste i vy rádi chodili? Pak je to práce pro vás.

 

Koho hledáme?

Hodnotami ScioŠkoly jsou svoboda, morálka, otevřenost, aktivita, optimismus a odvaha. Měly by to proto být důležité hodnoty i pro každého zájemce. Jako průvodce k nám do školy hledáme lidi, kteří jsou odvážní, otevření novým podnětům, pozitivní, aktivní, morálně na výši, zodpovědní a svobodomyslní. Lidi, kteří se sami chtějí také stále učit. Jinými slovy, náš průvodce má být takový, jaké chceme, aby jednou byly i děti ze ScioŠkoly. Pedagogické vzdělání a praxe ve školství je výhodou, ale ne podmínkou.

Od září hledáme průvodce na základní školy na Praze 4, 6 a 13 a do střední školy na Praze 8. Pedagogická kvalifikace není nutná. Zkušenost s prací s dětmi ano.

 

Co nabízíme?

  • Úchvatnou, smysluplnou, ale i vyčerpávající práci.
  • Velkou důvěru ve vaše schopnosti, plný respekt.
  • Skvělé kolegy i vedení.
  • Podporu a důkladné zaučení.
  • Trvalou změnu.
  • Průběžné kvalitní další vzdělávání.
  • Výjezdy do inspirativních škol v ČR, v Evropě a možná i jinam.
  • Možnost spolu s kolegy a dětmi utvářet konkrétní podobu své školy a prostor vyjadřovat se i k dění na ostatních ScioŠkolách.
  • Možnost naučit se spoustu nových věcí.
  • Nástupní plat 33.000,- Kč a podnětné pracovní prostředí.

 

Co je třeba udělat?

Pokud byste se k nám rádi připojili i Vy, pošlete nám své CV, ve kterém kromě obvyklých údajů uveďte i všechny zkušenosti z práce s dětmi i ty, které se zdají méně důležité.

Také bychom si rádi přečetli pár řádek o tom, proč byste rádi pracovali zrovna u nás, na co byste se nejvíce těšili a čeho se třeba i obávali?

A máme pro Vás i malý „domácí úkol“. Připravte písemné zadání na práci pro děti ve škole v rozsahu max. dvě strany A4, pro skupinu 10 dětí - na 3 týdny, v součtu cca 15 hodin. Téma, věková skupina i cíl aktivity je na vás.

Už se těšíme na Vaše odpovědi, které nám, prosím zašlete do 9. 6. 2019. Uveďte také svou preferenci stupně - první stupeň, druhý stupeň, střední škola - na kterém byste chtěl/a učit a preferenci oblastí/předmětů, kterým byste se rád/a věnoval/a.

 

Pokud se chcete dozvědět více o ScioŠkolách

Video o ScioŠkole

Weby ScioŠkol

Rozhovor

Rozhovor

Audio

 

Informace o pozici:

Místo pracoviště: náměstí Na Santince 2440/5, Praha - Dejvice, Svatoslavova 333/4, Praha - Nusle, Prusíkova 2577/16, Praha - Stodůlky, Svídnická 506/1, Praha - Troja
Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
Mzda: 33000 Kč/měsíc
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Požadované vzdělání: vzdělání není podstatné

 

Kontakt: Jon Šotola, tel.: 603 529 370 

jon.sotola@scioskola.cz