PR koordinátor pro přijímačky na VŠ

Hledáme kolegu, který má rád PR, má sociální dovednosti pro práci v týmu i ke komunikaci s klienty, studenty i novináři, a který nám pomůže v propagaci Národních srovnávacích zkoušek i dalších projektů pro vysoké školy.

Co budete dělat:

  • komunikovat v rámci akademické sféry se studenty, učiteli, odborníky,
  • podporovat kolegy, kteří se věnují marketingu,
  • tvořit mediální obsah: texty, krátká videa,
  • spravovat Facebook a Instagram pro uchazeče o VŠ, působit na sociálních sítích,
  • realizovat tiskové konference i různá formální (i neformální:) setkání,
  • realizovat semináře o přijímačkách pro studenty,
  • tvořit a distribuovat newslettery pro výchovné poradce,
  • připravovat tiskové zprávy,
  • zajišťovat monitoring médií.

Co od vás čekáme:

  • výborné komunikační a prezentační dovednosti,
  • zkušenosti se psaním tiskových zpráv, případně jiných mediálních výstupů,
  • iniciativnost a samostatnost.
  • orientace v oblasti vzdělávání, ideálně vysokoškolské, výhodou

Co vám nabízíme:

  • zodpovědnou, různorodou a náročnou práci ve svobodné firmě,
  • dobré finanční ohodnocení, které skutečně závisí na vašich schopnostech a výsledcích práce,
  • příjemné a vstřícné spolupracovníky, neformální pracovní prostředí,
  • možnost seberealizace, uplatnění vlastních nápadů a samostatné organizace práce,
  • příležitost k osobnímu a profesnímu rozvoji,
  • pružnou pracovní dobu a možnost práce z domova.
  • možnost vzdělávání a další benefity (sport, bonusová dovolená, výhodné mobilní tarify, občerstvení na pracovišti, dog-friendly office, apod.),

O tom, jak to u nás vypadá, a naší firemní kultuře, si můžete více přečíst u nás na webu.

Pokud máte o práci u nás zájem, pošlete nám prosím:

  • životopis,
  • motivační dopis.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Pobřežní 34, Praha 8 - Karlín
Typ pracovního poměru: práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva / živnostenský list / IČO
Požadované vzdělání: vzdělání není podstatné

Kontakt: Kateřina Pekárková, tel.: 234 705 001

kpekarkova@scio.cz

Odpovídejte prosím přes formulář na webu jobs.cz zde.