Chcete u nás pracovat?

koho právě hledáme

Pokud v současné chvíli žádnou pracovní pozici nenabízíme, nebo vám žádná z nabízených pozic nevyhovuje a chcete s námi i tak spolupracovat (stáž, externí autorská spolupráce, brigáda), napište nám. Budeme rádi, když přiložíte svůj životopis.
 

 

Co u nás najdete 

Svobodu v práci. Máme volnou pracovní dobu a možnost práce z domova. Každý u nás může pracovat v dny a hodiny, kdy sám vyhodnotí, že je to nejlepší. Věříme, že si každý naplánuje práci tak, aby ji co nejlépe zvládnul s ohledem na kolegy a svoje i jejich úkoly. Zda jste při tom v kanceláři, v kavárně nebo ležíte doma v posteli, je úplně na vás. Spolu s velkou svobodou u nás musíte přijmout i velkou odpovědnost.

Přátelské prostředí. Jsme otevření, nesvazují nás zbytečná nařízení ani přehnaná byrokracie a nežijeme jenom prací. Rozvíjíme prostředí, kde lidé pracují zcela autonomně, kde si věří, kde svobodně vytvářejí a vedou smysluplné projekty, neformální prostředí, kde všechno jde a nic není problém. Naše kanceláře jsou dog-friendly. Máme skvěle vybavenou kuchyň, kde si společně vaříme obědy, na Vánoce pečeme vánočky, nebo se scházíme na svačinky, které nám firma chystá jako jeden z benefitů. Několikrát ročně vyrážíme na společné výlety (na ferraty, na vodu, na chalupu..). Nebo si zajdeme zacvičit díky Multisportce.

Příležitost učit se novým věcem. Každý má u nás možnost rozvíjet svůj talent a pracovat na činnostech, kde ho může uplatnit. Dle svého uvážení si vybíráme školení, kurzy a konference, které nás mohou v práci posunout dál.

Prostor vyjádřit svůj názor a sdílet informace. Respektujeme názor každého člověka, kdokoli se může kdykoli zúčastnit porad vedení a podílet se na chodu firmy jako celku a na jejím směřování. Zaměstnanci jsou průběžně seznamováni s hospodařením firmy, vědí, jaké jsou náklady, výnosy a zisky. Máme prostor spoluvytvářet firmu, která odpovídá hodnotám každého z nás. Věci se snažíme říkat otevřeně, podporujeme pravidelná sdílení informací formou různých setkání.

Spravedlivé mzdové ohodnocení. Máme slušné mzdy doplněné o podíl na zisku firmy. Hodnocení se u nás opírá o transparentní systém, jsme odměňováni na základě reálných výsledků a kvality naší práce. Díky jasným kritériím hodnocení velmi dobře víme, na jakých oblastech máme zapracovat, abychom se posunuli do vyšší mzdové třídy, což nás motivuje k osobnímu rozvoji a růstu v rámci naší profese. Je pro nás důležité, abychom za svou práci byli ohodnoceni adekvátně, peníze ale na našem žebříčku hodnot nestojí na prvním místě. Ve Scio pracujeme hlavně kvůli firemní kultuře, kde vládne otevřenost, transparentnost a fair play, kde víme, že děláme práci, která má smysl a na kterou můžeme být hrdí.

 

Kontakt 

Naděžda Vojnovičová
nvojnovicova@scio.cz

 
 

 

Scio získalo ocenění společnost přátelská rodině.

Zajímá vás více o tom, jak fungujeme? Přečtěte si o naší firemní kultuře