Proč je nám ve Scio dobře

Sídlíme v centru Karlína, v krásném starém domě s dřevěnými trámy. Naše kanceláře jsou dog-friendly. Máme skvěle vybavenou kuchyň, kde si společně vaříme a pečeme vánočky, nebo se scházíme na svačinky, které pro nás zajišťuje kolega Michal. Několikrát ročně vyrážíme na společné výlety nebo si zajdeme zacvičit díky Multisportce.

Máme férový systém hodnocení, kdy jsme odměňováni na základě reálných výsledků a kvality naší práce. Díky jasným kritériím hodnocení dobře víme, na jakých oblastech máme zapracovat, abychom se posunuli do vyšší mzdové třídy. To nás motivuje k osobnímu rozvoji a neustálému vzdělávání se.

Chcete k nám? Přečtěte si, jak si vybíráme kolegy, nebo se podívejte na aktuální nabídku práce.

Benefity práce u nás

Máme volnou pracovní dobu, a po úvodním seznámení s námi i s náplní práce, i neomezený home office. 25 dnů dovolené, která s přibývajícími roky ve Scio roste. Jednou za 14 dní volné pátky, které můžete strávit s rodinou či odpočinkem, pokud vám v práci nic nehoří. Můžete si jít i pravidelně zacvičit díky Multisportce. A bude to potřeba, protože vás Michal bude pravidelně zásobovat svačinkami a v létě nanuky. Když nebudete chtít doma nechat dítě/psa/…, vezmete je s sebou do Scio. Pomoc s hlídáním od ostatních kolegů je zaručena. Energii vám dodá neomezený přísun kávy a čaje i skvělí kolegové. Neustále vzdělávání (se) je součástí naší DNA, proto na něj máme vyčleněnou slušnou částku, kterou do vás rádi investujeme.

Chcete se k nám podívat? Zveme vás na 3D procházku Sciem.

Čeho si na Scio nejvíce vážíme

Záleží nám na tom, aby nás práce ve Scio bavila, dávala nám smysl a lidem se u nás líbilo. I tak je neustále na čem pracovat a zpětná vazba je pro nás důležitá. Proto pravidelně využíváme Arnolda a vybízíme kolegy, aby nás ohodnotili na Atmoskopu

Podívejte se, jak nás vidí současní i bývalí zaměstnanci.