Poukazy na NSZ

Uchazeči o studium na Právnické fakultě UP v Olomouci, Právnické fakultě UK v Praze, Fakultě tělesné kultury UP v Olomouci, Fakultě informačních technologií VUT v Brně, Farmaceutické fakultě UK v Bratislavě a Filozofické fakultě UK v Bratislavě mají možnost účasti na NSZ zdarma nebo za zvýhodněných podmínek.

K využití této možnosti získá uchazeč poukaz, který má podobu kódu. Ten získáte po zadání svých identifikačních údajů do formuláře na této stránce. Získaný kód vložíte do pole "kód poukazu" v posledním kroku přihlášky k NSZ. K těm se přihlásíte standardním způsobem. Poukaz nelze využít zpětně (na již objednané zkoušky).


Právnická fakulta UPOL v Olomouci

(Právo, Právo ve veřejné správě, Evropská studia)

Uchazeč, který podá elektronickou přihlášku na obor Evropská studia, má možnost absolvovat test ZSV ES v termínu 25. 5. zdarma (na základě poskytnutého poukazu na zkoušku). Pro uchazeče o obory Právo a Právo ve veřejné správě budou tyto poukazy zdarma vystaveny na dvojici zkoušek OSP+ZSV také na termín 25. 5. Poukazy budou dostupné v průběhu dubna 2019.

Právnická fakulta UK v Praze

(Právo a právní věda)

Každý uchazeč o studium má možnost zúčastnit se jedné zkoušky ze ZSV za zvýhodněnou cenu 14 Kč (varianta Mini – u ostatních variant zkoušek bude cena adekvátně snížena). Poukazy budou připraveny k vyzvednutí v polovině března 2019.

Fakulta tělesné kultury UPOL v Olomouci

(Aplikované pohybové aktivity, Aplikovaná tělesná výchova, Ochrana obyvatelstva, Rekreologie, Tělesná výchova – dvouoborové studium, Tělesná výchova a sport, Trenérství a sport)

Uchazeč, který podá přihlášku na některý z výše zmíněných oborů, má možnost absolvovat test OSP/VŠP v termínu 30. 3. zdarma (na základě poskytnutého poukazu na zkoušku). Poukazy budeme zveřejňovat postupně po zpracování přihlášek fakultou.

Fakulta informačních technologií VUT v Brně

(Informační technologie)

Uchazeč má možnost absolvovat test OSP/VŠP nebo MAT v termínu 1. 5. zdarma (na základě poskytnutého poukazu na zkoušku). Poukazy budeme zveřejňovat po zpracování přihlášek fakultou.

Farmaceutická fakulta UK v Bratislave

(Farmácia, Zdravotnícke a diagnostické pomôcky)

Každý uchádzač, ktorý si podal jednu prihlášku, má nárok na jednu dvojicu skúšok (VŠP/OSP a PV) bez poplatku. Poukazy budeme zverejňovať postupne po spracovaní prihlášok fakultou.

Filozofická fakulta UK v Bratislave

Uchádzači, ktorí sa hlásia na študijné programy, pri ktorých sa vyžadujú dva testy realizované v rámci Národnej porovnávacej skúšky, majú zľavu z poplatku za druhý test prostredníctvom zľavového kódu FiFUK2019, ktorý si uplatní pri prihlasovaní sa na NPS.

 

V případě dotazů nás prosím kontaktujte.

 


 

Vyzvednutí Poukazu na NSZ