Moderní vzdělávání nejen ve škole!
Pomáháme vzdělávání dětí...
košík je prázdný

Pomoc školám

Vítáme vás v sekci Pomoc školám.

V této sekci pro vás, mateřské, základní a střední školy, připravujeme projekty, které vám pomáhají ve výuce, napomáhají rozvoji žáků i učitelů a zajišťují vám zpětnou vazbu. Chceme, aby naše projekty žáky bavily a posouvaly je dál. Víme, že test je jen začátek a že potřebujete i jiné typy služeb a informací. I proto vám postupně nabízíme další produkty, které s výsledky testování pracují a rozvíjejí u žáků ty oblasti, které je potřeba zlepšit.

Pro vaší lepší orientaci jsme sekci Pomoc školám rozdělili na 4 části. V sekci Chci testovat žáky naleznete ověřovací a srovnávací testování pro základní a střední školy. V sekci Chci dobré klima školy získáte informace o oblíbeném projektu na klima školy Mapa školy/Mapa školky. Sekce Chci rozvojové projekty obsahuje hry, které zábavnou formou rozvíjejí schopnosti a dovednosti dětí. A v sekci Chci přijímací zkoušky a přípravu získáte informace k přijímacím zkouškám na střední a vysoké školy.

V Dalších produktech a službách nabízíme i projekty pro jednotlivce - Test učebních stylů, přesný on-line test angličtiny Scate a ScioPomocníka, který navazuje na výsledky testování Stonožka.

Věříme, že vám nová struktura webu pomůže s orientací v našich produktech a vyberete si projekty k vaší spokojenosti.

Značka Pečujeme o vzdělání

Našim věrným zákazníkům nově udělujeme značku Pečujeme o vzdělávání. Tato značka připadne těm základním a středním školám, které splnily uvedené podmínky, a uděluje se zpětně za uplynulý školní rok. 

Se značkou Pečujeme o vzdělávání získáte najen certifikát a nálepku Pečujeme o vzdělávání, ale táké přehlednou souhrnnou zprávu s výsledky všech projektů, do kterých jste se během roku zapojili. Další výhody naleznete zde.

Spolupráce s ISICem

Díky spolupráci se společností GTS ALIVE s.r.o. si mohou základní a střední školy, které využívají karty ISIC, objednat se zajímavou slevou test angličtiny SCATE a testování dovedností KlikaVíce informací na http://www.isic-skolam.cz/ a na e-mailové adrese scate@scio.cz a klika@scio.cz.